Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

meyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bende böyle duyum aldım ama dikkate almamaıştım.denemek lazım...

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiginiz yer için kilometrelerce yol gidiyorum gaz yok diye geri gönderiyorlar visa geçmez diyolar artist artist konusmalar.

eger pompacının total kartına işletirseniz alışverişi sizden iyisi yok.

ankaranın göbeginde düzlük biyer olmasına karsın dagdan farkı yok.

sizi çok ii anlıyorum. Ankara da bu maalesef hemenher yerde mevcut. :( bizim insanımız kendşne kaliteli yaşamı hak görmediği gib karşısındakıne de görmüyor. Birde Shel Dikem caddsindeki Polisevi kavşağındakını çok övüyorlar. bu uyarınız dıkkate alacağım. bu arada banadabugün bi kart verdeiler 15 lt yazıyor ustünde. borcam verceklermiş. züccaciyeci accaz sanki. işinizi insan gibi yapın canak cömlek size kalsın.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma lpg taktırmayı düşünmüyordum zaten ama bu lpg sorunlarını duydukça tamamen aklımdan çıkardım. Türkiye'de herşey muallakta ne lpg sine güvenebiliyosun ne benzinine. kiminin yıllarca biriktirip, kiminin gözünden sakındığı, bazısının ne sıkıntılara katlanıp borç-harç yada kredi ile aldığı güzelim arabalar mahvoluyor bu insafsızların elinde.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benimde kafamı kurcalıyordu bu konu.bi süredir performans ve yakımda birşeyler hissediyorum.Sanırım bende değişiklik yapacağım.

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konudan ayrı şöyle bir uyarıda bulanıyım arkadarşlara,

Büyük filtre 5 tl, küçük filtre de 1 tl'dir.
Bu konuda dikkat edin ilk değiştirmede bende 35-40 tl'ye değiştirdim. Malesef durum hiçte öyle değil. Aldatılmayın.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sürekli aygazdan alıyordum ve buna özen gösteriyordum, mogaz daha nadir rastlanan bir istasyon faka aynı gazı sattıkları için mogadanda alıyorum. Bu yağlanma olayını benim lpg ayarcısıda söyledi. filte çok yağlı aldığın yeri değiştir dedi. hatta ist yolundaki jandarma vakfının PO sunu önermişti.orası bana çok uzak. ben şimdi bikaç aydır reşit galipdeki BP den alıyorum. hatta karma yapıyorum. yani yarım depo aygaz varken üzerine BP den alıyorum. bana göre performans daha iyi gibi görünüyor. üstelik attığı dumanda değişiklik oldu.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adıyamanda aygaz kullanıyorum ama memlekette devamlı total alırım.Pek fark görmedim ama bende deneyeceğim en kısa zamanda.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aygaz bu probleme en yakın zamanda çözüm bulacaktır.. ben daha hiç aygaz kullanmadım bi depo alıp deneyecem ama

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
shellemi dönsem tekrar:(

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dun gece 20 tl lişk totalın başka bir benziliğinden aldım gaz. 12,3 lt etti. 115 km yi geçerse ş içi kullanımda burdan devam edeceğim. Yoksa dıkmen shhel ı deneyeceğim. Maalesef ülkemizde böyle bir şeye iyi dedik mi 40 günden fazla yaşamaz...