Eski ve Yeni Kasa GTC...

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Eski ve Yeni Kasa GTC...

TOGI link' Alıntı:
ևıkmaz canım her renk güzel  hatta acaba Sedefli Beyaz a kaplatsammı diye düşünmüyo değilim :)
Benim de aklımdan bir kaplatma operasyonu geçiyor ama tam emin olamıyorum sonuçlarından Tolga abi  :)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bi ara eğilelim bu işe ozaman Tunç :)
Güzel renkler var :)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

TOGI link' Alıntı:
Bi ara eğilelim bu işe ozaman Tunç :)
Güzel renkler var :)
Aynen, benim aklımdan nedense hep lacivert veya koyu turuncu geçiyor :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Ana çizgiyi bozmadan, güzel bir yenilik oldu. Fakat eski GTC de yeni GTC de gereksiz yüksek. Sonuçta coupe hatchback tarzı araçların daha yere yakın olması lazım 045thumbsup
Bu konuda hemfikirim, coupe aracın biraz daha alçak olması lazım, lakin aracın altının yüksek olmasınında zaman zaman avantajlarını yaşıyorum, özellikle Avcılar-Beylikdüzü arasında :) Zaten Tolga Bey in de dediği gibi bir yay takarak bu durum çözülebilir.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
GTC ye giden renk bence kırmızı
Katılıyorum, heçbek e nasıl su mavisi yakışıyorsa GTC ye de kırmızı çok yakışıyor, ama ben beyazıda hem seviyorum hemde en kullanışlı renk olarak görüyorum, o yüzden bütün araçlarımda beyaz ı tercih ediyorum.  045thumbsup

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben birde bu rengin hastasıyım, sadece bizim araç için değil, bu renkte gördüğüm bütün araçlara yakıştırıyorum, sanırım Range Rover, Cayenne ve BMW X1 de daha sık kullanılan bir renk, sanırım bronz diye geçiyor.

35599.jpg

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ilk resimdeki leylek gibi duruyor arkadan zaten ayri bir dunya bence guzel degil tam yapamadilar bu araci hb nin ustune hic olmadin bence bu kasa rocco kadar sportif degil bence ama piyasada sinifinda hala en iyisi ama beklentilerimi karsilayamadi opel bu aracla  046thumbsdown

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

markopasa86 link' Alıntı:
Bu konuda hemfikirim, coupe aracın biraz daha alçak olması lazım, lakin aracın altının yüksek olmasınında zaman zaman avantajlarını yaşıyorum, özellikle Avcılar-Beylikdüzü arasında :) Zaten Tolga Bey in de dediği gibi bir yay takarak bu durum çözülebilir.
Aynen ama yayla alçaltmakla orijinal yaylı arabanın farkı var maalesef Sercan :) Ona göre amortisör, aks yapılıyor vs.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mesela sport insignialar 2cm alcak geliyordu flexride ve ergo spor koltuklar standartti tek afl yoktu kaldirdilar bu opel turkiye zaten pazarlama ve satis sonrasi aracin degerini korumada ciddi problemlere sahip

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Aynen ama yayla alçaltmakla orijinal yaylı arabanın farkı var maalesef Sercan :) Ona göre amortisör, aks yapılıyor vs.
Zaten ben şuan yay düşünmüyorum, bir çok kişi tafsiye ediyor ama henüz yapmayı düşündüğüm planlardan biri değil, ben sadece irmscher arka difüzör ve çift egzoz istiyorum herşeyden önce.