Eski ve Yeni Kasa GTC...

556655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eski ve Yeni Kasa GTC...

markopasa86 link' Alıntı:
Fark ortada...

17864.jpg

11043.jpg
eski ve yeniyi brlikte görmüş olduk ama scirooco gibi niye daha alçak yapmamışlar anlamış değilim

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri paylaştım amacım bu sn.astralover... Bu forumda beni tanıyan tanıyor ikili münakaşalara hiç girmiyorum, o yüzden bu durumla ilgili başka birsey yazmicam, sadece şunu söyliyim biz bu forumda arkadaşlarla bir aile gibi olduk, böyle basit buldugumuz bir iki fotoğrafıda paylaşıyoruz, sanırım bunu bilmemenizden dolayı anlatmak istedigini daha açık yazarmısın  diye yazmışsın, yani benim gibi sizinde kötü bir niyetiniz yok diyelim ve konuyu tatlıya bağlayalım  045thumbsup

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet zaten rocconun bence en büyük daha bir yarış arabası havasnda olması, dış görünüm olarakta iki araç arasnda tercih yapmak zor, ama bence aracn içine gelince Gtc bir adım önde, hernekadar Astra J heçbek e çok benzesede

556655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Evet zaten rocconun bence en büyük daha bir yarış arabası havasnda olması, dış görünüm olarakta iki araç arasnda tercih yapmak zor, ama bence aracn içine gelince Gtc bir adım önde, hernekadar Astra J heçbek e çok benzesede

donanım ve iç dizayn astra  045thumbsup

bence sportif görünüm açısından sciocco  045thumbsup