Expertiz işlemi

Ahmed61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhabalar,
almayı düşündüğüm opel astra aracı Gebze de gösterebileceğim güzel bir servis veya usta önerebilir misiniz? İnternetten baktığımda gebzeotomotiv ve nergizotomotiv in numarasini buldum ve aradım. İkisi de expertiz işlemi yaptıklarını ve 100tl aldıklarını söylediler. Bilenler için içlerinden hangisinin daha iyi olduğuna dair fikir verebilir misiniz?

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Firmalar konusunda bilgim yok ancak fiyat uygun geldi. Nisan'da araç alırken İstanbul'daki yetkili servisler 300TL demişlerdi. Bunun üzerine Maslak sanayide Bosch bayii ekspertiz merkezine 150TL'ye yaptırtmıştım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kastamonuya araba bakmaya gittiğimde bosh car servisine götürdüm bu forumdan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine komple baktılar arabaya 50 tl para aldılar. 150 TL biraz çok değil mi :confused:

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kastamonuya araba bakmaya gittiğimde bosh car servisine götürdüm bu forumdan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine komple baktılar arabaya 50 tl para aldılar. 150 TL biraz çok değil mi :confused:

İstanbul kazığı işte hocam. O dönem çok yer aradım hepsi aynı fiyatı verdi ne yazık ki.