F1 İtalya/Monza Gp

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar Yeniden Brawn zirveye çıktı. Çok keyifli bir yarış izlettirdiler bizlere sağolsunlar.
Brawn gp yeniden zirveye koşmaya başladı. Ne gariptir ki Şampiyonluk yarışı iki Brawn pilotu arasında geçecek gibi görünüyor. Hamilton ise güzel götürdüğü yarışı son turda hırsına yenilerek elendi. Ne diyeyim ki sabır işi bu işler.

Tebrikler Barichello. :alkis::alkis:

:good:

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lewis, Raikkonen'e podyum hediye etti. Ne kadar Raikkonen'in podyuma çıkmasına memnun olsam da Hamilton'un yaptığı anlamsızdı. Button'ı geçmesi imkansızken ve arkadan sıkıştıran da yokken son turda o kadar limitte kulanması saçmaydı. Artık çaylak değil ama yarım tur kala bu yaptığı tam çaylaklıktı.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam dedik yarış bıttı bı baktık hamılton gıttı:D ama sonuç ıyıdı =)

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brawn ların tek pit stop stratejisi iyi düşünülmüş ve başarıya ulaştı, hamiltondan bu hatayı beklemezdim. raikkonen adına podyuma sevindim..

güzel ve zevkli bir yarıştı

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hamilton'un aptallığı oldu gerçekten sonuç. ama çok zevkli yarış oldu gerçekten. İtalya'nın sırrı buda artık büyülü bir pist. Bakalım 2 hafta sornra Asya başlıyor. Özellikle Singapur Gp'si gece yapıldığı için oldukça değişik oluyor. Kısmetse Barichello'yu şampiyon yapacağız. :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
keyifli bir yarıştı gerçekten, hamiltondan hiç beklenmedik bir hata geldi, zaten mercedes pilotlarının kaçış noktalarını sonuna kadar kullanma olayı başına birşey açacaktı işte o da bu yarışta oldu... bari'nin şampiyon olmasını ben de istiyorum bu sene...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sene Barichello olsun seneyede Button olsun. İkiside yıllardır hak ediyor şampiyonluğu. Ama bu kadar başarılı sonuçlardan sonra Honda f1'i bıraktığına pişman mıdır acaba ? Sonuçta temel şasi Honda'nın şasisi. Sadece Motor farklı ama motorunda çok iyi olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca Force india'nın başarısınıda Yine Honda'nın 3 yıl önceki (hatırlarsınız) yine Force india gibi sürekli üstlerde olmuştu 5-6 yarış. Ama sonrada Benzin deposunun içinde ekstra bilinmeyen bir alicengiz olayı gerçekleştirip üstünlük sağlamışlardı vede puanları silinmişti. İnşallah Force india'nın başarısınında altında böyle bir çapanoğlu yoktur. :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
barichello şampiyon olursa sevinçten 3 gün 3 gece ağlar söylemedi demeyin:D

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıksal olarak sampıyon belli zaten.ya barı ya button.ıkısı de yasasın farketmez.ancak lewıs hala caylak bana gore..takım dırectorlerınden cok babasını dınlıyor gıbı geldı bana:D...
yarıs zevklı gıbıydı...barı'nın bu kadar sevınecegını tahmın etmemıstım.bı gercek var 1 pıt stop ısı bıtırdı burda...bazı takımların da monzada basarılı olamaması, araclarının pıste uygun olmadıgını kanıtladı..ayrıca mercedes motorları hakkında sıralama ve yarıs dusunuldugunde konusmaya gerek yok bence.