F1 İtalya/Monza Gp

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantıksal olarak sampıyon belli zaten.ya barı ya button.ıkısı de yasasın farketmez.ancak lewıs hala caylak bana gore..takım dırectorlerınden cok babasını dınlıyor gıbı geldı bana:D...
yarıs zevklı gıbıydı...barı'nın bu kadar sevınecegını tahmın etmemıstım.bı gercek var 1 pıt stop ısı bıtırdı burda...bazı takımların da monzada basarılı olamaması, araclarının pıste uygun olmadıgını kanıtladı..ayrıca mercedes motorları hakkında sıralama ve yarıs dusunuldugunde konusmaya gerek yok bence.

Kesinlikle Brawn Tecrübesini kullandı. Gerçektende ilk 10 araçta yanılmıyorsam 9'u Mercedes motorluydu.

barichello şampiyon olursa sevinçten 3 gün 3 gece ağlar söylemedi demeyin:D

Zaten ilginç sevinme hareketlerini çok beğeniyorum. Abuk subuk hareketler yapıyo ya bayılıyorum. Dünde Sapanla adam vuruyordu podyumdan. :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer Kimi Raikonen seneye de ferrari de kalırsa şampiyon olur. Yani umarım:) mümkünse:)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes önümüzdeki sene için yaptığı planların azıcığını dnemeye başladı ve bariz öne çıkmalar yaşanıyor tabi tam oturmamış araçta sürücününde rahatlığı birleşince süpriz yaşandı. sanırım ferrari ve mercedes önümüzdeki seneye feci bileniyorlar.
gene zevksiz sezonlar başlayacak gibi inşallah böle olmaz...

bu arada ferrarideki söylentiler kimi yi baya rahatsız etmiş baksanıza nasıl asılıyor artık:D:D:D