۩ >> Fan Motoru Ses Yapanlar. ஜ İç Hava Halatı Kırılanlar. BURAYA

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c nın demontajıda bu sekıldemı cengız elınde dokuman varmı benımkı bu sabah sıkısmıs donmuyordu polen fıltresını sokerek elımle cevırmeye calıstım zor donuyor tekrar duruyor

Mehmet Emin SİLİNÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima fanını nerden söktünüz

benim aracımda opel vectra 2003 model klima fanı birden durdu. ama durmadan önce ciddi tıkırtılar geldi bana . şimdi hiç bir şekilde hava atmıyor ne soğuk ne sıcak. tüm kademelerde çalışmıyor. klima fan motorunu nasıl söktünüz aracın neresinde bulunuyor

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Cengiz abi uzun yol yaptim malum havalardan dolayi fan 2.3 kademede caliştı şimdi durup dururken 1.2.3. Kademe ıptal oldu 4kademe calişiyor fan kademe düğmesinin arkasinda direnç vardi o yandi acaba Cengiz abi el atarsan sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sagol cengız abı motor sıkışmış pıslık toplamış o yüzden dıyotu yakmiş tel bağlantısı yaptık motoruda temızledık gresledık taktık sagolsun babada yardım ettı tek elle baya iş hallettık muayne usttu ıyı oldu

zihni444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
face kullanıyosan mesaj atabılırım normal bı devre yapıldı elektronıkcı bulursanız ışınızı cozebılır
motor sıkıstımı devrenden cıkcak durcak +- degısmelı devre olcak dugme +- her basışta degısıyor

merhaba bende bursadayım yapan arkadaşın adresi varmı bende yaptırayım aynı sorun bende var bu arada duaçınardayım siz nerden

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Adresini veryım mega elektronik olmasi lazim fakülteden yukarı cıkıyosun tezok caddesinde spor salonun yandan içeri girıyorsun önünde kalıyor tel eve gidince verıyım yanimda yok numara

Sent from my iPhone using Tapatalk