Fan motorunun üstündeki parça hakkında bilgi.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çektim çektim gelmedi :D:D:D
pazar sabahı uzun yola gitcem artık bunu gelince yaparım zaman kalmadı,bide yanlış bişi yaparım sanayide kapalı :)
Yarın bidaha asılırım uzayana kadar çekerim :p
Artık iç taraftaki o delikli bölmeyi streç film ile kapatım koli bandı ile sağlamlaştırdım içine yutmasın diye :D
bu sayede sadece dıştan hava alcak,içerden başka yerden almıyo demi orayıda kapayak :cool:

Birde o diğer resimdeki petek klimayı soğuğa açınca buz gibi oluyo,evaparatör dediğiniz şey olabilir mi????Ona biraz koku olsun birazda dezenfekte olsun diye kolonya sıktım oraya elimin içine girdiği kadarıyla,az bişi sıktım tabi,bi zararı olmaz inş :D onun tahliye deliği var mı acaba ilede temizlik malzemesi kullanırsam içeri akmasın yada orda kalmasın

Son düzenleme:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ona biraz koku olsun birazda dezenfekte olsun diye kolonya sıktım oraya elimin içine girdiği kadarıyla,az bişi sıktım tabi,bi zararı olmaz inş :D

Hijyen ve sanitasyon belgesi vereceğim sana :D
Geçmiş olsun ben halen anlamadım bu zımbırtı nerede diye bir gün buluşalım kokareçlerimizi yerken tartışalım bu mevzuyu :)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde o diğer resimdeki petek klimayı soğuğa açınca buz gibi oluyo,evaparatör dediğiniz şey olabilir mi????Ona biraz koku olsun birazda dezenfekte olsun diye kolonya sıktım oraya elimin içine girdiği kadarıyla,az bişi sıktım tabi,bi zararı olmaz inş :D onun tahliye deliği var mı acaba ilede temizlik malzemesi kullanırsam içeri akmasın yada orda kalmasın

?????????

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar müjde artık sirkilasyon kapağı tek olarak satılıyor komple parçanın değşmesine gerek yok ben yanlızca kapağı değiştirdim haberiniz olsun yani 100-150 tl vermeye gerek yok 50 tl ye halloluyor