far temizliğinden sonra sıra boya korumada..

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far temizliğimi yaptıktan sonra aracıma daha önce pasta ve parlatıcı cila uygulaması yapmıştım. bu yaz döneminde biraz geç kaldım ama boya korumu işlemini hallettim sonunda. aracımı yıkamacıda temizlettikten sonra meguiars m2601 isimli boya koruma ürününü kullandım. aracımın plastik kısımlarını kağıt bant ile maskeledim.ve sonuç aşağıda .sizlerden yorum bekliyorum.

img1719pn.jpg

img1722m.jpg

img1723k.jpg

img1727u.jpg

img1729a.jpg

img1732b.jpg

img1735k.jpg

img1737i.jpg

img174211.jpg

Son düzenleme:

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5. resimde gördüğüm kadarıyla cilayı bazen dairesel hareketlerle atmamışsın bence dairesel hareketlerle çok ii yedirmen gerekiyor...kalıcığı daha uzun ve temizlemesi daha kolay olur...

meguiars m2601 resmi var mı?

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş. ellemi makina ile yaptınız bu işlemi ?

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5. resimde gördüğüm kadarıyla cilayı bazen dairesel hareketlerle atmamışsın bence dairesel hareketlerle çok ii yedirmen gerekiyor...kalıcığı daha uzun ve temizlemesi daha kolay olur...

meguiars m2601 resmi var mı?
evet el ile uyguladık. iftar vaktine yakın zamanda uyguladığım için biraz yorgun düştüm o nedenle tam bi kuvvet uygulayamadım. ama dairesel hareketlerle yaptım. kenar kısımlara geldiği için artık cila kalmasın diye (5. resim)son olarak o kısımlarda düz hareket uyguladım. cilaya ait resim ekliyorum..

41chs4wyrklsl500aa300.jpg

Son düzenleme: