far temizliğinden sonra sıra boya korumada..

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel görünüyor. ne kadara, nereden aldın malzemeyi?
meguiars bayinden aldım, liste fiyatı 198 TL idi pazarlık ile 135 TL ye aldım. ürünün adı Meguiars M2601 sarı cila 3.78 Litre beş arkadaş 700 GR olarakta paylaştık. ilk başta sünger, cilayı emdikten sonra cila çok yoğun olduğu için tırnak ucu kadar azar azar kullanmanız yeterli.yukarı bölümde foto ekledim görebilirsiniz.

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline sağlık güzel olmuş :D

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet el ile uyguladık. iftar vaktine yakın zamanda uyguladığım için biraz yorgun düştüm o nedenle tam bi kuvvet uygulayamadım. ama dairesel hareketlerle yaptım. kenar kısımlara geldiği için artık cila kalmasın diye (5. resim)son olarak o kısımlarda düz hareket uyguladım. cilaya ait resim ekliyorum..

41chs4wyrklsl500aa300.jpg

bir daha alacağınız zaman banada bildirin bende ortak olayım. bir anda 135 lira vermek zor olur ama cilaya 6 ıncı olabilirim :)

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir daha alacağınız zaman banada bildirin bende ortak olayım. bir anda 135 lira vermek zor olur ama cilaya 6 ıncı olabilirim :)
5 kişi olarak paylaşmamıza rağmen boya kuruyucu çok yoğun sıvısı var. rahat 2 defa daha uygulayabiliriz.ama arkadaşlardan almak isteyen olursa +1 olarak sizi ekleriz mutlaka...