Ferrarinin Beoder rezilliği!!!

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazacak yorum bulamıyorum, düştükleri duruma bakın. Biran evvel Schumiyi ikna etsinler:D

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi donecekmiş. Bilginiz car mı bilmiyorum. Boynundaki rahatsızlık geçtikten sonra dönmesi büyük ihtimal olacak. Çünkü Mevcut sürücü dün resmen nal topladı. Yerine ya başka bir sürücü bulunacak yada schumi bütün acılara rağmen yarışacak. İnşallah yarışır. :D

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Badoer 10 yıldır yarışmıyormuş. Pitten çıkarken sanıyorum Grojean ' a yol verdi, şaşırdım, üstüne birde pit lane ' e bastı bu daha da enteresandı..

İyi bir test pilotu orası kesin, ama yarış tecrübesi apayrı.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.turkiyef1.com/haber/18585/Ferrari-Schuminin-bu-sezon-dönme-sansi-yok
Schumi'nin bu sezon dönme şansı hiç yokmuş arkadaşlar, haber linkini ekledim ayrıntılara bakabilirsiniz.

Badoer'den ben de bu kadar kötü bir performans beklemiyordum. Bir Ferrari'yi sonuncu görmek çok kötü. Grosjean da yeni katıldı renault takımına ama Badoer'den hem sıralamalarda hem de yarışta daha iyi durumdaydı ki biri ferrari diğeri renault. Haftaya Belçika Gp var orda da benzer sonuç alırsa muhtemelen araca Gene geçer. Gene'nin bu kadar kötü sonuç alacağını sanmıyorum...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
pitte hız sınırına uymaması pit lane a basması ve hele o yol verme olayı neydi öyle, gerçekten içler acısı bi durumdu... genel olarak cansız bir yarış olsa da en iyi olay,mclaren mercedeste lastiklerin pit stopta hazır olmaması ile liderliğin elden gitmesi oldu valencia da...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Çok Şaşırtıcı Bi Yarıştı Ağzım Acık kaldı yani...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mclaren nasıl lastiği getirmedi ona şaştım ben. yaw tek işi lastik getirmek olan pit ekibi hiçmi telsiz konuşmasını dinlemiyor. hamilton aniden pite yönelse bile tüm pit yolu boyunca gözündemi görmedi adamın geldiğini:D

Adamı birincilikten ettiler. yazık emeklerine.

Schumiye gelirsek inşallah döneeeeeeerrr:(

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gp 2 den bi sürücü bulmaları lazım acilen. eğer shumi gelmicekse baduerle bu iş olmaz.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.turkiyef1.com/haber/18585/Ferrari-Schuminin-bu-sezon-dönme-sansi-yok
Schumi'nin bu sezon dönme şansı hiç yokmuş arkadaşlar, haber linkini ekledim ayrıntılara bakabilirsiniz.

Badoer'den ben de bu kadar kötü bir performans beklemiyordum. Bir Ferrari'yi sonuncu görmek çok kötü. Grosjean da yeni katıldı renault takımına ama Badoer'den hem sıralamalarda hem de yarışta daha iyi durumdaydı ki biri ferrari diğeri renault. Haftaya Belçika Gp var orda da benzer sonuç alırsa muhtemelen araca Gene geçer. Gene'nin bu kadar kötü sonuç alacağını sanmıyorum...

Uğur beyin dediği gibi, Grojean da ilk yarışına çıktı. Ama Grojean ile Badoer arasındaki fark, Grojean GP2 de aktif olarak yarışıyordu, Badoer ise 10 yıldır yarışmıyordu ve 10 yıl önce yarıştığı takımlar ise F1 in en yavaş takımları idi.

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi Olmasa Bile İsmi Ürkütür. Schumi için Havanın çok az böle yağmur çiselemesi Lazım O Yağmurlu Havayı Çok Severdi :)