Ferrarinin Beoder rezilliği!!!

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yağmurlu havayı çok severdi. Keşke dönse acaip bir hava katar F1'in şu andaki zevksiz dönemine. Hamilton olayına gelincede içimin yağları eridi valla lastikleri gelmeyince bu kadar isabet olamazdı. Aslında lastikleri gelseydi bile aralarında çok az bir fark olacaktı ve barichello'nun aracı bariz daha iyidi Mclaren'den. Büyük ihtimal onu zorlayacaktı. Ama Hamilton ona karşı biraz direnebilirdi.

Neyse çok uzattım. sonuç olarak Hamilton olayına çok sevindim. Hiç sevmiyorum o herifi taki Alonso'yla Mclaren'de takışana kadar. Orada olayları çıkarttı çirkefliği yaptı Hamilton benim için bitti. :D Geçen senede sırf Massa için dua ediyordum fakat şampiyon olamadı maalesef. Neyse inşallah Button veya Barichello şampiyon olurda heyecan olur. :D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havlu attığı sezona neyle katılmasını bekliyordunuz ki??
schumi ye gitti o sakatım dedi oda elindeki bedava alternatif olan ve hayatını ferrariye adamış olan adama yöneldi hem onu onurlandırdı hemde havlu attığı sezondaki en ucuz alternatifi kullandı. bariz bi şekilde önümüzdeki yıla hazırlandıkları belli...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
zaten resmi olarak da bunu söylüyorlar... 2010 senesi için bütçe artırıldı epey :D çifte şampiyonluk bekliyoruz artık 2010 da...

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah bee bir dönse çok iyi olacağını sanmıyorum ama F1 e yeniden heyecan geleceği kesin.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Badoer Belçika Gp 2. antrenman turlarında da sonuncu oldu. Raikkonen 1:47,285 ile 3. en iyi zamanı yaparken, Badoer 1:49,211 ile son sırada yer aldı. Yarın sıralamalar var bakalım orda ne yapacak?

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fisichella Çok iyi bir derece elde etti belçikada ama Badoer yine faciaydı.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir takım düşünün biri yarışı 1. diğeri sonuncu bitiriyor, hay Allah'ım... Raikkonen bu sıralar işleri sıkı tutuyor, Ferrari' ye sonunda arzuladığı birinciliği getirdi. Umarım devamı da gelir...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
trajikomik valla... gerçi badoer in son sırada start alıp yarışı da son sırada tamamlayacağından emindik ama Raikkonen'den gerçekten iyi performans geldi...

baştan - sondan birinciyiz :D:D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Raikonen eski günlerine nihayet döndü. Ferrari için mevcutlar arasındaki en iyi pilot. ancak adamı motive etmek gerekli. yoksa yeteneği konusunda şüphe yok. Schumi ile birlikte yarışsalar nefis bir takım olurlar.

Badoer e gelince aslında yarıştaki en iyi ilk sektör zamanıı birkaç kez kendisi geliştirdi. ama geri kalan sektörlerde berbattı. demekki düz yol pilotu kendisi:D ne denebilirki???