Ferrarinin Beoder rezilliği!!!

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 2 hafta sonra Monza grandprix'inde badoer yarışırsa iyi birşeyler yapar. Çünküü pisti tanıyor sürekli orada antreman yapıyor. Hani belki ilk 8'e girebilir. Raikkonen'e gelince oda kendine vitrin yapıyor. Sene sonunda %99 ihtimalle yerine Alonso gelecek. Çok sıkı takip ediyorsanız geçen senelerdede Raikkonen hep sezonun ortasından sonuna doğru açılır ve iyi dereceler yapar. Adamın ruhu geniş hiç birşeyi sallamıyor. Dün koca yarışı kazandı hiç tepki vermedi neredeyse. Geçen hafta Barichello'nun sevgi gösterisini gördükten sonra Raikkonen tepkisiz geliyor bana. :D Umarım Raikkonen gider ve alonso gelir. Heyecan kat ve kat artar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sene için f1 e yorum yapmak boşa konuşmak olur bence küçük ve yeni diye nitelenebilecek takımlara övgü verip gazla seneye büyük takımları zorlamalarını sağlamak en güzeli zevkli yarışlar bu şekilde gelir.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Alonsa ferrariye gelmesin ben istemiyorum bir tifosi olarak. Ayrıca rai yi göndermek ferrari için 2. büyük hata olur. bir pilot gidecekse eğer bu massa olmalı. massayı gönderip vetteli alsınlar hemen.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende tamamen ayrı görüşteyim sizinle. Raikkonen hiç yakışmıyor o takıma ayrıca yetenekleri açısından da şüpheliyim. Sözlerim yanlış anlaşılmasın ama bence Massa-Alonso ikilisi seneye bitirir işleri. :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben raikonenciyim ama açıkcası bu seneki performansındaki düşüklükte araçlarla ilgili yeni düzenlemelerin getirdiği istikrarsızlık önemli bir paya sahip değil de kendine aitse, o zaman iş kötü... Ben hala aracının istediği düzen ve performansta olmadığına inanmak istiyorum. forza Kimi:)

yücelkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir alonso fanatiği olarak ferrarinin bir an önce alonsoyu transfer etmesi lazım malum raikonende gidecek gibi, onun yerine süper olur.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Badoer'e nazaran Fidichella çok daha iyi bir performans sergiledi. Sıralamada 14. sırayı aldı. Yalnız dikkatimi çeken olay ise Force İndia takımının aşırı yükselişi. Böyle ufak takımların üst sıralara oynaması gerçekten seyir zevkini arttırıyor. :)