''FH'' Corsa D Sport..!

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki spor yay alırken dizel benzin farkı vardı kaç kere takıp söktüm genelde 1 ile biten yay kodları benzinli içindir 2 ile bitenler dizel içindir

aydınlattığın ıcın sagol arkadası erol :)

gerci simdi gordum arac sahıbı 5cm Eibach demış yaylarıda benzınlı yayı galba Eibach olmasına ramen baya ıyı basmıs :)

sdtgnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç itibariyle yaylar corsa d olan dizel veya benzinli araca direk oturuyormu oturuyor dimi abi ? Merak ettiğim bu işte.
Samet abi kusura bakma konuyu dağıttık birazcık :cool:

ewet direk oturur ama yay takmaktakı tek amac dusurmekse arabayı eyvallah ama guvenlık de işin içindeyse ve aracının suspansiyonlarına önem veriyosan aracın için uygun olanı almak daha mantıklı ve aynı para :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet direk oturur ama yay takmaktakı tek amac dusurmekse arabayı eyvallah ama guvenlık de işin içindeyse ve aracının suspansiyonlarına önem veriyosan aracın için uygun olanı almak daha mantıklı ve aynı para :)

Tamam işte abi bende onu diyorum konu yanlıs yere cekiliyor heralde..
Demek istediğim şu :
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0mm-vogtland-spor-helezon-yay-72224372/detay/

Bu benım aracıma olacak spor yay, nerde dizel veya benzınlı için diyor ?
84 91 arası istediğin kadett'e tak diyo.Bunu anlatamıyorum diğer arkadaşlara....
Corsa D spor yayı direk oturuyor,dizel veya benzinliye bakmadan.Ben bunu söylemek istedim ama bu bilgiyi çürütmeye çalışıyolar ve boş boşuna Samet abinin konusunun içine ediyoruz.

Sonuçta dizele benzinli yayı taksanda oluyor,dizele dizel yayı taksanda.Ben bunu söylemek istiyorum.

Samet abi tekrardan kusura bakma.

[/B]

Son düzenleme:

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabada grande puntonun 5 lik yayı var benzinli yayı olma ihtimali yüksek iyi basmış çünkü eibachta opel corsa d ye 3 lük yay vardır 5 liği yoktur ama grande punto ile yaylar aynı olduğu için samet abi punto yayı alıp takmış yani anlıyıcağınız puntolardan daha ağır corsalar birazda onun etkisi olmuş:)

_opc_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel görünüyor Allah kaza bela vermesin.

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eveeettt buyrun arkadaşlar şimdi gördüm konuşmaları kusura bakmayın =) Evet araçta 5cm Eibach grande punto yayı var.. Corda D nin eibach marka olarak 5 liği yok malesef 3.5 luğu var. Yaylar 5 grande punto dizel yayı benim riskle işim olmaz arabam yarım cm daha fazla düşecek die o riski alamam ama tavsiye ederim 5 eibachı yay varmı yokmu konforda hiç farketmedi düşüklükte gayet iyi :)

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eveeettt buyrun arkadaşlar şimdi gördüm konuşmaları kusura bakmayın =) Evet araçta 5cm Eibach grande punto yayı var.. Corda D nin eibach marka olarak 5 liği yok malesef 3.5 luğu var. Yaylar 5 grande punto dizel yayı benim riskle işim olmaz arabam yarım cm daha fazla düşecek die o riski alamam ama tavsiye ederim 5 eibachı yay varmı yokmu konforda hiç farketmedi düşüklükte gayet iyi :)

5cm Eibach cookk ıyı basmış basarılı:)soylentılere gore arka basık on yuksek +5cmı 3 felan basıyormus dedıler de :cool:

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimlerde görüldüğü gibi yani :) size tavsiyem Eibach dan şaşmayın :)