''FH'' Corsa D Sport..!

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun arkadaşlar Allah sizlere daha iyilerini Nasib etsin :)

sahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne ole leylek gibi :) :p

panjurunu lastık jantını calıcam 20 gün sonra :) yuksek arac yakısmamıs basmak lazımm :):):):):):)

Son düzenleme:

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahahahha şansa kısmete bak bende bugün orjinal 16 ları taktım 2 tane lastik alana kadar böle devam :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç kapalı garajda kalmasına ragmen ; bir çok yerinde gözle görülür şekilde çizik oluşmuş.2011 model 5.900 km de araç.Pastaya herkes erken dedi.Boya koruma yaptırmalımıyım sizce ne dersiniz_? Herkesten yorum bekliyorum arkadaşlar...

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya koruma için modelin ne alakası varmış ? Millet showroom dan çıkar çıkmaz meguiars e gidip pastra cila ve boya koruma yaptırıyor bence yaptırmanda fazda var boyayı tazeler ve üzerindeki pislikleri alır bu işlerin km le modelle alakası yok ;)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya koruma için modelin ne alakası varmış ? Millet showroom dan çıkar çıkmaz meguiars e gidip pastra cila ve boya koruma yaptırıyor bence yaptırmanda fazda var boyayı tazeler ve üzerindeki pislikleri alır bu işlerin km le modelle alakası yok ;)

Km değil de araç yeni olduğu için yaptırmamamı önerdiler. Biraz zaman var dediler;boya nefes alsın gibisinden! Bulunduğum yerde meguiars yok malesef. =(

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km değil de araç yeni olduğu için yaptırmamamı önerdiler. Biraz zaman var dediler;boya nefes alsın gibisinden! Bulunduğum yerde meguiars yok malesef. =(

Boyanın nefes alması demek Yeni boyanan aracın boyası nefes alması demek sıfır araçda boya nefes alması diye bişi yokdur aklında bulunsun :) Meguiars yoksa sonax veyatta ziebart da olabilir sana tavsiyem bilinmedik dandik ürünlerle yaptırmamanı öneririm :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harika :) Bu jantlar senin Astra'da idi sanırm :D Bende OZ Chrono düşünüyorum hayırlısıyla. Spoileri nerden kaça aldın :)

Bu arada malborom ; sennin ön lip için plsatik-lastik lip sökülüyor değil mi?

Bu arada konuyu geç gördüm; şu dizel-benzinli yayı olayı için.:
Dizel-benzinli yayı ayrımı değildir aslında o. Yay alırken ağırlık limiti olur. Corsa D 1240 kg veya 1280 kg (atıyorum) yazar. Buna göre alınır. Motor kg farklı oldugu için frenaj yaparken aracın kafası daha cok yere yaklasır. Bu sebeple böyle bir olay var. Corsa OPC'nin yayları 1.3 CDTi ile aynı yaylar. Çünkü motor ağırlıkları aynı.