Film Camdan Ceza yemeye son!

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın haberim yoktu. tanıttım bu arada kendimi.

arka camın kenarındaki parçaların hepsini sökmem gerekiyrmu?
1 sayfada resimli olarak anlatılmış perdelerin montajı kolaydır sadece arka camın yan cıtaları sökülüyor onlarda basit birşey civata felan yok kendiniz rahatlıkla yapabirisiniz ama yapamam diyorsanızda bir oto aksesuarcıya gidin size yardımcı olsun

sezercik01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan çıtalarda cıvata yokta yinede yerinden çıkaramıyorum. alt taraftaki plastiğin üzerindeki altıgen şeklinde vidalar var onları sökmek istedim oda normal bişey değilki. bildiğimiz tornavidalar tutmuyor. yinde teşekkür ederim

sezercik01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş arka perdeyi takması basit diyorsunuzda vidamida koymadım söktüm yan çıtaları nasıl çıkaracağımı bulamadım. bide takması basit derler yalan. ustaya taktıracam. ustaya çıkarttıracam. nerde bunun pratikliği. aldım ama pişmanım.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünlerin takması basit. Vardır bulamadığınız bir püf noktası. Ürünlerin yanında montajda yardımcı olması için açıklama gibi birşey yokmuydu acaba ?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c için bod perde uygulaması

evet perdelerde sorun yok

arka 3.stop lambasının olduğu yerde alt kısmı yumuşak plastik o kısmı sol başparmağımla ufaktan iteledim tık dşye tırnakları yerinden çıktı ve geriye perdeyi yerleştirmek kaldı ve cukk

camlar arasındaki koyuluk farkı gayet net

sezercik01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünlerin takması basit. Vardır bulamadığınız bir püf noktası. Ürünlerin yanında montajda yardımcı olması için açıklama gibi birşey yokmuydu acaba ?
açıklamaya iki resim koymuşlar. arka camın yan çıtalarını çıkarmış. sökmediğim vida kalmadı. her yöne çektim ittim. az daha kıracaktım. bilen varsa bi söylese.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Her şey iyi güzel de...

Ön camlar ile arka camlar arasındaki ton farkı beni rahatsız ediyor. Yoksa çoktan almıştım. Nedense bütün camların aynı tonda olması gibi ilginç bir takıntım var.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geldi konuyu hortlatalım:)
http://www.otoavm.com/asp/product/11379/Automix-Statik-Cam-Filmi-Takin-Cikarin-41-Cm-x-36-cm
linkteki üründe benzeri ve daha ucuz bir alternatif olabilir. Yalnız bu ürün eni 50 60 cm olacak ve boyu 5 mrtre 10 metre olacak ve biz kendi camımıza göre kesip yapıştıracağız. çevirirlerse çıkarılabildiğini yani kaza anında bir tehlike yaratmayacağını anlatabiliriz. zaten düzgün bir şekilde konuşunca anlayış göstermeyecek polis yoktur.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dışarıdan içerisi kesinlikle gözükmüyormuş kabak gibi görünüyo bir de gözükmüyo demeyin tak cıkar perde filan hikaye en güzeli camları lazerle karartmak o zaman görünmüyo dediğinize inanırım resimlerdende belli oluyo aracın içi :)

athlon2800

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence süper bir ürün, fiyatıda makul. Geçen yıl üç katı fiyattaydı almadım,
Arabamı sattım, yeni astra sedanı bekliyorum alınca ilk bu ürünü takarım.
Bu Faydalı Paylaşım için emek vermişsin teşekkürler.