Filmden ve app' den ceza yedim en sonunda..

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece rüyama girdi yaa. Rüyamda çevirmeye girmişim, kendi ellerimle sol taraftaki filmleri söküyodum. Yine çektiricem diye hırs yaptım. Sabah kalktığımda rüya oldugunu anlayınca biraz sevindirik oldum. Bu bana alıştırma gibi bişi oldu, 2 senedir sorunsuz böyle bindim. Yani eninde sonunda bir gün sökülecek, inceldiği yerden kopsun.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece rüyama girdi yaa. Rüyamda çevirmeye girmişim, kendi ellerimle sol taraftaki filmleri söküyodum. Yine çektiricem diye hırs yaptım. Sabah kalktığımda rüya oldugunu anlayınca biraz sevindirik oldum. Bu bana alıştırma gibi bişi oldu, 2 senedir sorunsuz böyle bindim. Yani eninde sonunda bir gün sökülecek, inceldiği yerden kopsun.
Çok kötüya :) Abi sen bu konuyu fazla takip etme bence :)
Her hafta açılan film konularından sonra artık polisten kaçar oldum :(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu gün ntv yada haberturk de haber vardı polis özel yüksek çözünürlüklü facetracking de yapan kameralar almış onların montajını yapıyormuş eylemlerde insanların yüzlerini tracking edicek olan sistem trafikdede özellikle kural dışı süren standartın dışında olan araçların plakalarını burdan alabilicez falan diyordu emniyet yetkilisi..

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kötüya :) Abi sen bu konuyu fazla takip etme bence :)
Her hafta açılan film konularından sonra artık polisten kaçar oldum :(

Aynen Sercan, son zamanlarda film konularından sonra çok etkilendim, şimdi polis görünce filan camları indiriyorum. Gerci benim filmler çok koyu değil, orta koyulukta. Ondan şimdiye kadar bir sorun olmadı.