Filmden ve app' den ceza yedim en sonunda..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam 10 civarı uğur mumcu da sivil trafik ekiblerince 1 numara aynalı cam filminden 130 lira, mühürsüz app plakadan 62 lira olmak üzere 192 lira ceza yedim arkadaşlar. Ayrıca elektronik cihaz vasıtasıyla 1 hafta içinde film sökülüp, orjinal plakalar takıldıktan sonra sivil ekip amirliğine gidip bu işlemlerin yapıldığında dair şerhten düşümünü yapacağım söylendi. 1 hafta içinde bunlar yapılıp, şerh kaldırımı yapılmazsa herhangi bi çevirmede araç direk bağlanacak..

Paylaşayım istedim..

Ayrıca çift mühürlü app yaptırabilen tanıdığınız yada trafik müşaviri varsa, pm atarsanız sevinirim..

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun yok yere canını yakıyolar insanın bu polisler ya nolucak 1 numara cam filminden sanki, bende 1 numara film yaptırayım diyordum ama bu gidişle vazgeçicem herkes ceza yemeye başladı.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :(

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bugün malesef istemeyerekte olsa bende sökücem

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Polisleri biri birini tutmuyor. 2 hafta önce sultanahmet te girdim çevirmeye, ehliyet ruhsat istedi, verdim, getirdi geri, "plakanızın araç bağlanma sebebi olduğunu biliyorsunuz dimi" dedi, evet dedim, devam edin dedi, yani böylesi de var..

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun,bu trafik cezaları insanın canını çok sıkıyor.
Bende de 1 numara siyah var gündüz belli bile olmuyor film olduğu aynalı olduğu için ceza yemişsin.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdaki konulardan da anlaşıldığı gibi bu ara filmlere sıkı yönetim var. o zamn napıoruz hep birlikte filmleri söküyoruuz...:)