Filmden ve app' den ceza yedim en sonunda..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
keske filmleri sökseydin ayaküstü yeni film parası ya

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Filmsiz Arabaya Binmem Sanki Herkes Bana Bakıyor Üzerimde Kazağım Yok :)
Polis Bizi Durdurdu Kendi Elinden Bütün Camların Üzerindeki Filmleri Kalemle Çizik Attı Camlar Çizilicek Dedik. Birşey Olmaz Dedi Bu Haftada Benim 60'cı Cam Filmi Çizmem Dedi Ordan Direk Gittik. Cam Film Çektirdik Daha Koyusunu Çektirdik :):)
Sanada Geçmiş Olsun Abicim Senin Araba Filmsiz OLmaz :)

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz ki ne olmaz, bakalım şu şerhi kaldırayım, biraz ortalık durulsun, çakıyolar herkese cam filminden..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav kardeşim benimki hadi neysede senn araba filmsiz olmaz Fatih kardeşim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Filmsiz Arabaya Binmem Sanki Herkes Bana Bakıyor Üzerimde Kazağım Yok :)
Polis Bizi Durdurdu Kendi Elinden Bütün Camların Üzerindeki Filmleri Kalemle Çizik Attı Camlar Çizilicek Dedik. Birşey Olmaz Dedi Bu Haftada Benim 60'cı Cam Filmi Çizmem Dedi Ordan Direk Gittik. Cam Film Çektirdik Daha Koyusunu Çektirdik :):)
Sanada Geçmiş Olsun Abicim Senin Araba Filmsiz OLmaz :)
Devlet gereken yaptırımlarını adil bir şekilde herkese eşit şekilde uygulamadığı sürece vatandaşından asla saygınlık beklemesin, hoş vatandaş da devletine artık saygı duymuyor ya neyse. Devlet adam gibi devlet olsa "kesinlikle filmsiz araca binmem, kanun manun bana vız gelir" diyebilirmiyiz. İlla olur olmaz para cezası ile can yakma yolunu izlemek yanlış, halk arasındaki yaygın inanış ne "maliyede para bitince polis vatandaşa keyfi ceza kesiliyor". Bu zihniyetten kurtulmak için önce vatandaşı adam gibi efendice sözlü olarak uyarırsın (tüm sözlü uyarı ve yazılı cezalar kayıt altına alınmalı ki bir değeri olsun), tekrarında uyarı amaçlı mantıklı bir para cezası uygularsın, tekrar aynı suçtan yakalanırsa katlamalı bir para cezası uygularsın, baktın ki gene yakalandı bu sefer okkalı bir para cezası uygularsın ama baktın vatandaş uslanmamış gene yakalanmış o zaman aracını bir kaç aylık süre ile parka çeker el koyarsın. Ama bu uygulamayı yaparken herkese eşit olarak yaklaşacaksın. Sade vatandaşın, polisin, askerin, hakimin, savcının, milletvekilinin, başbakanın, cumhurbaşkanının kendisinin ve yakınlarının özel araçlarına da aynı işlemi yapacaksın.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih abi öncelikle çok geçmiş olsun.O cihazla akvaryum gibi gezmekte olmaz ama yapıcak fazla bişeyde yok heralde..

Artık bu film olayına bi standart getirmeleri şart belli tonlara kadar izin vermeleri gerekiyor.Seninde dedigin gbi benide camlardan iki kere çevirdiler ama ceza uygulamadılar devam edin dediler fakat heran bi yerde bende patlayabilirim..

Merak ettigim bişey var memurla bi tartışmaya girdin mi yoksa direk ceza kestiler mi_?Ben hep alttan alıodum haksız olduğum için ondanmıdır yoksa anlayışmı gösterip kesmiyolardı bilmiyorum..