Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

Konu güncel.  :)

Forumumuzla Nasıl Tanıştınız?  ::)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende google astra j yazdığımda tesadüfen forumdaki paylaşımları görerek üye oldum.İyi ki de olmuşum diyorum paylaşım yapan tüm arkadaşlara, abilerime,kardeşlerime sonsuz teşekkürler :)

brave

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Googledan astra j yazdım sizi buldum :)

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Google,
Ama bir sitemim var, arabayı almadan önce araştırmak maksatlı buraya üye olmuştum siteyi tam olarak okuyamadan kendini tanıtma durumumudur nedir bilmiyorum üyelik silinmişti site kuralları gereğiymiş sanırım, saçma bir kural. Eğer tam olarak okuyabilseydim tecrübelerinizden deneyimlerinizden faydalanıp ona göre bir araç alırdım, ki büyük ihtimalle içtiği benzine ters orantılı giden edition olmazdı. Beğenmediğim o kural dışında çok yararlı bir site.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Google,
Ama bir sitemim var, arabayı almadan önce araştırmak maksatlı buraya üye olmuştum siteyi tam olarak okuyamadan kendini tanıtma durumumudur nedir bilmiyorum üyelik silinmişti site kuralları gereğiymiş sanırım, saçma bir kural. Eğer tam olarak okuyabilseydim tecrübelerinizden deneyimlerinizden faydalanıp ona göre bir araç alırdım, ki büyük ihtimalle içtiği benzine ters orantılı giden edition olmazdı. Beğenmediğim o kural dışında çok yararlı bir site.

Forumumuz kurulduğu günden beri kendini tanıtmadığı için hiçbir üyemizin hesabını silmemiz söz konusu olmamıştır.
Muhtemelen sizin üyeliğiniz de aynı dönemde hesap açan tüm arkadaşlarımız gibi forumumuzun yaşadığı talihsiz veri kaybından ötürü silinmiştir.  :(
Veri kaybı yaşadığımız dönemde forumumuzda bulunan son iki aylık tüm konular, mesajlar ve üyelerimiz bizim istemimiz dışında silinmişti.
Bu konu hakkında açtığımız duyuru ve bilgilendirici başlıklar aşağıda;

Veri Kaybı Duyurusu
Sıkça Sorulan Sorular

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insanın içine yeni araç kokusunun kurdu düşünce tanışıyor böyle sitelerle, bende j kasaya kafayı takınca kendimi burda buldum, benzer forumlar dolu net de.
ancak forumun ismi ve içeriği çok güzel. opelsizasla......

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

youtube da astra modifakasyonu için video izlerken adresin yazması ile haberim oldu. special_prayer