Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Arabayi almadan once on arastirma yapmak icin nette arayip bulmustum.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

Nasıl Tanıştım Arabayı Yeni Almıştım Malum Kaliper Sesi Sıkıntı Yarattı Arama Motorunda Astra Lokurtu diyince Bi Güneş Gibi Yükseldi Karşımda  special_Yeah

opelsizasla.com  045thumbsup

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

xxxxx.com da konustugum bir arkadas tavsiye etmisti. Genellikle Astra j sahiplerinin olduğu bir forum diye...

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Forumumuzla Nasıl Tanıştınız ?

Nasıl mı Astra ile ilgili merak ettiğim şeyleri yazınca hep bura çıkıyordu ordan hasta olduk sonrada tablette telefonada bilgisayarda heryerde var bu site ve güzel arkadaşlar

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Google'a yazınca ilk burası çıkmıştı :)

atakan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astrama gıgıl abiden bir şeyler bakarken denk geldim bir gireyim dedim sizinle tanısmama vesile oldu konusmalarınızı paylasımlarınızı biraz gözden gecirdim arkadas tarzında samimi konusmalara rastgelince dayanamayıp üye oldum böylelikle ailenize katılmıs oldum umarım guzel paylasımlarda, bulusmalarda, etkinliklerde birlikte olmayı diliyorum  greatt

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atakan35 link' Alıntı:
astrama gıgıl abiden bir şeyler bakarken denk geldim bir gireyim dedim sizinle tanısmama vesile oldu konusmalarınızı paylasımlarınızı biraz gözden gecirdim arkadas tarzında samimi konusmalara rastgelince dayanamayıp üye oldum böylelikle ailenize katılmıs oldum umarım guzel paylasımlarda, bulusmalarda, etkinliklerde birlikte olmayı diliyorum  greatt
Atakan sana diyeyim mi foruma katılarak hayatın boyunca vereceğin en doğru üç beş karardan birini vermiş oldun  kahka536. şaka bir yana forumumuz iyidir, paylaşımlar faydalıdır, dialoglar seviyelidir, geyik de vardır, çok ciddi memleket meseleleri de... ancak ortak noktamız astra j lerimize olan özel ve tarifsiz ilgimiz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Atakan sana diyeyim mi foruma katılarak hayatın boyunca vereceğin en doğru üç beş karardan birini vermiş oldun  kahka536. şaka bir yana forumumuz iyidir, paylaşımlar faydalıdır, dialoglar seviyelidir, geyik de vardır, çok ciddi memleket meseleleri de... ancak ortak noktamız astra j lerimize olan özel ve tarifsiz ilgimiz.

+1 :)

atakan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

beni foruma çeken tam tarifi (benim de yazarken anlatmaya calıstıgımı yazmışsın abi ) :)  yazdıklarının altına imzamı atıyorum  bravoo