Fren sorunu

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çocuk 16 yaşında.. Ehliyetsiz araba kullanıyor.. Allah hepimizi bu tür c.... dan korusun...

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çocuk 16 yaşında.. Ehliyetsiz araba kullanıyor.. Allah hepimizi bu tür c.... dan korusun...
Kotu dusunmeyelim belki babasi goturuyodur ama o oyle yaziyordur. Bende kucuk yaslarda baslamistim forumlara boyle yazmiyordum tabi o ayri bi konu. Araba heves isi :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun vardı. dün sanayiye gittim. arka tekerleri söktü,içerden otomatik ayar yapmasını sağlayan küçük metal parçalar gevşemiş onları yerine oturtup,ayar vidasıyla ayar yaptı ve şimdi taş gibi.

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Abi yasim 17 bu arada şu ana kadar trafiğe fazla cikmadim ama size şunu diyeyim ki yemin bile edebilirim şuan ki bayan şoförlerden ve bazi acemi şoförlerden kesinlikle daha iyi suruyorumdur ki bence ehliyetin yaşla uzaktan yakindan alakasi yok arac kullanimi yeteneğe bağlidir! Her insan yapmak zorunda değildir yapamayan kesinlikle ehliyet almamasi ŞARTTIR! birde sunu söyleyim mesela trafikte gidiyosunuz ornek bi bayan şofor ya da bir acemi sofor bodoslama dalina ya da bir hata yapinca ne diyorsunuz KASAPTANMI ALDIN EHLIYETI diyosunuz e ben simdi bu hevesli en guzel yasimda ogrenmezsem ne zaman surcem bunu ben nasil yapicam EMINIM SIZDE EHLIYETSIZ ARABA SURMUŞSUNUZDUR! Siz kucuk yasta ogrenmeseydiniz belkide bu kadar kendine guvenen sofor olamazdiniz kesinlikle bu ehliyet işi yaş degil YETENEK işidir.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:00 ----------

Kotu dusunmeyelim belki babasi goturuyodur ama o oyle yaziyordur. Bende kucuk yaslarda baslamistim forumlara boyle yazmiyordum tabi o ayri bi konu. Araba heves isi :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Abi sağolasin beni anladigin icin dogrudur ankara trafiğinde kullanmiyorum ama 1 sene sonra insallah 1 sene sonrasina kadar arabami iyileştirip guzelleştirmek istiyorum bu arada arabayi babam uzun yoldada kullandigi icin sormuştum yani. (Okul basladi yazdigim konuya neler olmuş) :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:07 ----------

Allah bizi ACEMI SOFORLERDEN KORUSUN.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:09 ----------

Bu arada yaşima rağmen gercekten hız yapilmasina karşiyim hiz yapilmasini istesem zaten bu arabayi almazdim. :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
O işler öyle olmuyor işte önce lisede arkadaşların gazınla arabayı geceleri gizli gizli kaçırmaya başlarsın sonra makas atmalar ışıklarda kapışmalar vs vs. bu durum hoşuna gitmeye zevk vermeye başlar zamanı gelincede bir gün makaşçı genç roll'cü genç olursun. O yüzden bu yaşlarda trafiğe ehliyetsiz çıkma zaten bu işlerede karşıyım bunları neden söylüyorum genelleme yapıyorum yanlış anlama ama trafikte günde 15 tane senin yaşında çocuğun yaptığı tehlikeli hareketleri görüyorum.

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Bakin hiz yapmak istesem zaten bu arabayi almazdik da trafige cikmiyorum zaten bi köyden köye felan ankaradada bi yikamak icin kipirdatiyorum Arabayi kacirmiyorum zaten.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:01 ----------

Cidden dogrudur ehliyetsiz trafige cikilmasi bencede dogru bi davraniş degildir yani.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben zaten ehliyetsiz trafiğe çıkmamış konusuna illet oluyorum. Elinde ehliyet olup da trafik için de ayran budalası gibi gezer çok fazla aracı ehliyet değil kişi sürer ama burada yasa ne? 18 yaşına gel sürücü belgeni al diyor. Ya değilse sürücü belgesi olsa ne olur? olmasa ne olur?

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ben zaten ehliyetsiz trafiğe çıkmamış konusuna illet oluyorum. Elinde ehliyet olup da trafik için de ayran budalası gibi gezer çok fazla aracı ehliyet değil kişi sürer ama burada yasa ne? 18 yaşına gel sürücü belgeni al diyor. Ya değilse sürücü belgesi olsa ne olur? olmasa ne olur?
Doğru insan küçük yaşta pişer buyuyunce ham olur. (Çok araç kullandim ama köyde ankarada da hipodromda suruyorum araclar hakkinda çok fazla bilgim var (işimiz bu zaten mesleki olarak) d