FULL benzin İstasyonlarında Büyük İndirimmmmm

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: FULL benzin İstasyonlarında Büyük İndirimmmmm

Valla benim hanımın dayısıda İstanbul'a gittiğimde benzin alacağımı duyunca ısrar ve vurguyla sakın Full'den alma demişti. Sorun çıkarttığını ilk duyuşum değil.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında ben öyle büyük bir sorun yaşamadım henüz, sadece yukarıda bahsettiğim durumlar var ama uzun vadede ne olur bilmem.

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Full Bahçeşehir-Ispartakule de bugün bir şube açmış, dizel in litresi 3 liradan veriliyor. 9 gibi gidip depoyu doldurmayı düşünüyorum, deponun yarısı shell, yarısı full olsun bakalım ne olacak.

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben bir önceki aracımı (1.6 vvt-i + lpg li corolla 2003) full den gazı doldurdum ve gaz bitti uyarısı verdikten bi 100 metre sonra motor yatak sardı. dayım motor ustasıdır ve dediği aynen şu: gazda bi yağ oranı varmış ve bu oranın yerine ucuz olan solvent diye bi madde basıyorlarmış. ben bilmiyodum ordan fulledim denemek amaçlı. aman diyim ben eski arabamı çok seviyodum zorla sattım bu full yüzünden. ama tercih sizin arkadaşlar...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşar ben roccoda ucuz yerden alınca buna full de dahil, arabada rölantide vuruntu oluyor ama shellden almaya başladım o vuruntu kesildi...

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sürekli aynı opet bayiinden alıyorum. ama orda olmadığımda başka opet bayii. ama opet bulamadığımda shell.