gaz yağıyla yıkama

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Maşallah vatandaş yıkamacı mı kimyager mi belli değil :D. Kullanılan ürün bir yerden sonra gazyağı, adı üzerinde bileşeninde yağ var, yağ yapısı nedeniyle uygulama yapılan her yüzeye parlaklık verir ama aynı şekilde çok güzel toz toplar.

abi sorma bizim ülkede mesleği olan bilmiyor ama etrefındaki herkes ondan daha çok biliyor durumu var:D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
boya koruma varsa gaz yagı surmeyın cılayı cıkarır benden sıze soylemesı eger cıla falan yoksa gaz yagı ıle yıkatın sonra temız suyla yıkatın parıl parıl parlar :)

bende öyle demiştim ama ısırala bişey olmaz demişti nese bir seferden bişey olmaz zaten burak abi sen bilirsin yalova yolunda meguiarsta yıkattım beşyolu geçince lpgçinin yanı

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz yağı çözücü yapısı nedeniyle boya üzerindeki partiküllerin çoğunu temizler.Gaz yağı uygulanan araç güzelce temizlenir ve hiç gaz yağı kalmadan önce polish işleminden geçer sonrada boya koruma atılabilir.En net sonuç böyle yakalanır.Tek başına gaz yağı sahte bir parlaklık gösterir.Bunun yanında uzun süre boya ve verniğe teması halinde vernik ve boyanın yapısını bozar.Zira çözücü bir petrol ürünüdür...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gaz yağıyla kapılarda zift sıçrayan yerleri silmiştim..tamam güzel çıkarıyor da,onu kaportadan arıtmak zor iş..yıkadım fakat mat bi film halinde kaldı benim kapıda,daha sonra onu da gaz yağı ile çıkardım..ama güzel temizlenmezse acayip toz topluyor..motor aksamındaki her türlü yağı çıkardı fakat 2-3 gün sonra kaputu açınca bin pişman oldum :S

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meguiars merkez duysa bayilği düşürür anında çok hassaslar bu konuda şu güne kadar ankarada meguiars bayiliği alabilen olmadı:S

50bin nakitim olsa alcam hemen:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
meguiars merkez duysa bayilği düşürür anında çok hassaslar bu konuda şu güne kadar ankarada meguiars bayiliği alabilen olmadı:S

50bin nakitim olsa alcam hemen:)

ben alaym hemen ama ayda en az 3 4 bin ciro yapmak lazım kiralar fmakineler derken baya tutar :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
şimdi bu uygulamaya iyi diyende var kötü diyende kafam karıştı :D