‘Gençliğe Hitabe’ de kaldırılmalı ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Opelim.net'in forumlarını siyaset konuları ile meşgul etmenizi tasvip etmiyorum. Çünkü; Burada herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. Üstelik bu farklılığı burada dile getirdiğinde bir sürü gereksiz tartışma doğar. Kısaca siyasetin yapılacağı yer burası olmamalı.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamların stratejisi belli....Fakir halkı daha fakir yap...Kendine muhtaç et...Oyunu almak için makarna,kömür vs..ile oy topla...Orta kesim fakirleşti kendi çabasıyla bir yerlere geliyor..Çocuklarını devlette güzel bir yere sokmak için ayda 1500tl kazanması için yalaklık yapıp oylarını veriyorlar...Zenginler ise parasına para katıyor...Konvoy yapıyorlar seçimlerde yalaklık uğruna...Vatanı düşünen yok...Herkes cebine bakıyor artık...

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben insanların belli bir konuda ve adap çerçevesinde fikirlerini belirtmesini kesinlikle siyaset olarak değerlendirmiyorum. İnsanlar fikirlerini paylaşacaklar ki, ortaya bir şeyler çıksın. Ama size de hak veriyorum zira belirttiğiniz gibi, herkes herkesle aynı fikirde olmayabilir. Benim şahsi amacım, bir farkındalık yaratmak için kesinlikle kişileri birbirine kırdırmak için değil.

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence her konuda başlık açılabilir.Kilitlenir kilitlenmez.Şu ana kadar ben sadece futbol konularında bir adım ilerleyemediğimizi gördüm.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tipik opelim.net konusu. birisi çıkar şimdi kendi gibi düşünmeyen ya da kendi kullandığı oydan başka oy kullana birisine ya da bir gruba yönelik gayet cüretkar ve bir o kadar saygısız bir laf eder, diğer kullanıcı cevap verir ve bu konunun ana fikri de arada kaynar gider. Star gazetesindeki yazarın yazdığı yazıdan, yine arkadaşlarımız kömür karşılığı satılan oylara, % 50 geyiklerine göndermelerde bulunur, kendi gibi düşünmeyene oy verdi diye insanımızı bidon kafalı olarak sınıflandıran insanlara (!??) atıfta bulunulur vb. vb.
Kanımca bu işler ancak, herkes işini 4 4 lük ve layıkıyla yaparsa düzelir. Umarım hepimiz kapımızın önünü temiz tutmaya gayret ederiz. Birde arabalarla ilgili paylaşım yapmaya, tecrübe bölüşmeye.
Bu sitenin amacına hizmet eden bir forum sitesi olmasını temenni ederek tüm arkadaşlara saygılar sunuyor ve iyi paylaşımlar diliyorum.

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
tipik opelim.net konusu. birisi çıkar şimdi kendi gibi düşünmeyen ya da kendi kullandığı oydan başka oy kullana birisine ya da bir gruba yönelik gayet cüretkar ve bir o kadar saygısız bir laf eder, diğer kullanıcı cevap verir ve bu konunun ana fikri de arada kaynar gider. Star gazetesindeki yazarın yazdığı yazıdan, yine arkadaşlarımız kömür karşılığı satılan oylara, % 50 geyiklerine göndermelerde bulunur, kendi gibi düşünmeyene oy verdi diye insanımızı bidon kafalı olarak sınıflandıran insanlara (!??) atıfta bulunulur vb. vb.
Kanımca bu işler ancak, herkes işini 4 4 lük ve layıkıyla yaparsa düzelir. Umarım hepimiz kapımızın önünü temiz tutmaya gayret ederiz. Birde arabalarla ilgili paylaşım yapmaya, tecrübe bölüşmeye.
Bu sitenin amacına hizmet eden bir forum sitesi olmasını temenni ederek tüm arkadaşlara saygılar sunuyor ve iyi paylaşımlar diliyorum.
doğru söze ne denir ki? Haklısın Barış kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...