gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafam mevzu çok uzamış gitmiş.iyicede dallanıp budaklanmış.
ben seni seven bi kardeşin olarak bişey söyleyeyim.
bu mevzuyu çok uzatmadan bitirelim.
Bende diğer opelim.net üyeleri gibi birden fazla foruma üyeyim ama çoğunun şifresini bile hatırlayıp giremiyorum:D
ama burası kadar sıcak bir ortama daha önce rastlamadığım için sürekli bura daydım.
bölünme olayına gelince.bölünme falan yok.bizler gene beraberiz ve her fırsatta msn ve telefonla bazen yüz yüze görüşe biliyoruz.
bu işi fazla duygusala bağlamadan kapatın.
paylaşılan sevgi ve saygıda en ufak bir eksilme yok.için rahat olsun.
beni elleriyle besleyen oktay abime, yavuz abime,taa izmirden kalkıp gelen savaş abime ve diğer abi ver kardeşlerime ödenemz bir borcum var.inanılmaz keyifli günler yaşattılar.saolun.

sizi seviyorum.

mustafa hadi bitir şu işi;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanal? Evet klavye başında sanal kardeşim ;)

Ama sen benim için Berat'sın kardeşim,sanal değisin.Umarım benide sanal sunal iş olarak görmüyorsundur!

işin o kısmı farklı benim burda anlatmak istediğim kişsel olarak yapılan seyler değil mesela birisi buraya bişey yazıyo ama kimseyi düşünerek yapılmış bir eleştiri değil ama nedense konuyu açan üstüne alıp sanki ona yazılmış gibi milleti çemkiriyo benim bahsettiğim sey bu zaten yazı dilinde karşı taraf işine geldiği gibi anladığı için ciddiye almamak lazım.

bizim duruma gelince bi kere abi demişim sana ne yanlışım olur ne ters bir düşüncem olur yavuz abi sen beni biliyorsun...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya derin mevzular bunlar.. sitede böyle rüzgarlar hep esiyor.. bi ara bizde estik haklı-haksız tartışmamak lazım uzaklaştırıldık geri geldik vs.vs. sonuçta neden döndüm biliyordumki burda yavuz abim gibi çok sevdiğim insanlar var ve onlarla bu çatıda olmak o zamanki kırgınlıkları unutmaya değerdi.. ama bakın artık Neo'yu bile seviyorum canım biladerim :D:D

edit: CORSAN Nickli berat kardeşimide çok seviyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D

fakat bu konunun açılması kanımca hoş olmamış..

Son düzenleme:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya derin mevzular bunlar.. sitede böyle rüzgarlar hep esiyor.. bi ara bizde estik haklı-haksız tartışmamak lazım uzaklaştırıldık geri geldik vs.vs. sonuçta neden döndüm biliyordumki burda yavuz abim gibi çok sevdiğim insanlar var ve onlarla bu çatıda olmak o zamanki kırgınlıkları unutmaya değerdi.. ama bakın artık Neo'yu bile seviyorum canım biladerim :D:D

fakat bu konunun açılması kanımca hoş olmamış..

beni sevmiyormusun şero:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...