gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim gergin bişey yok ki sadece bilgi paylaşım işte :) sanal alem ama biz bunu hep reelde taşıdığımız için bugün biz hep aynı sofradayız onun için biz hep kırgınlık istemedik ve hala öyle istiyoruz. ben üzülüyorum dostlarımla sohbet edemediğime ama dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış bulutlardan :) bak bu açıklayıcı oldu ama sanırım sen sanaldan öte yani kablolardan kurtulupta mangalımızı yemedin :(

oraya geleceğim, hepinizi göreceğim, sizleri seveceğim, mangalınızı yiyeceğim, evime döneceğim :p

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim gergin bişey yok ki sadece bilgi paylaşım işte :) sanal alem ama biz bunu hep reelde taşıdığımız için bugün biz hep aynı sofradayız onun için biz hep kırgınlık istemedik ve hala öyle istiyoruz. ben üzülüyorum dostlarımla sohbet edemediğime ama dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış bulutlardan :) bak bu açıklayıcı oldu ama sanırım sen sanaldan öte yani kablolardan kurtulupta mangalımızı yemedin :(
ne kablosu sayıklıyorsun kardesım sen

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oraya geleceğim, hepinizi göreceğim, sizleri seveceğim, mangalınızı yiyeceğim, evime döneceğim :p

valla sen karalistemdesin :) dikkatimi çekiyor hiç gelmiyorsun bizi sevmiysin :) ama seviceksin cooming soon :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen ayıkmısın :)
ya ayıkım ayıkım :D sen ayıkmısın dıye kontrol ettım ,melıhın alıntıyı okumadan bana laf yaptın sandım ona kızdım kusura bakma, ben de sasırdımbana nasıl boyle yazdı dıye neyse sen mevzuyu uzatma bosver giden gider ,kalan kalır bak bır alıntıyı bıle dıkkatsız okuyup ,ınceleyınce neler oluyor ınsan sasar beser gordun mu ...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız bu dört sayfa sayesinde diğer site bende müthiş merak uyandırdı...Hani derlerya reklamın iyisi kötüsü olmaz diye..Sanırım böyle birşeymiş..Galiba kötü olan bir durumu düzeltirken,çok güzelde reklamı yapılmış oldu...Kazanan kim..?

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız bu dört sayfa sayesinde diğer site bende müthiş merak uyandırdı...Hani derlerya reklamın iyisi kötüsü olmaz diye..Sanırım böyle birşeymiş..Galiba kötü olan bir durumu düzeltirken,çok güzelde reklamı yapılmış oldu...Kazanan kim..?

Aynen.İlk konu açtıklarında girip bakmıştımda adını şuanda unuttum ama bu konuyu okuyunca acayip merak ettim bu kadar uğraşmışlar nası bi ilerleme yaptılar die..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazananı bilmem Mutlu ama biz eminim kaybetmeyiz çunki aile gibiyiz,inişler,çıkışlar olur ,kırgınlıklar olur ama bu site hep kalır, burası farklı, ben modifiyem comda da uyeydım, ama ınsan rahat ettiği,sevilip,sayıldığı yerde vakit gecirmek istiyor,kaldı ki opelle alakalı en köklü site de burası ve bence burası sanal degıl real ,az aktif olanlar,ön yargısız,kaprissiz olanlar mümkün mertebe aktivitelere katılıp,yüzyüze tanışanlar da bunu bilir zaten ...bilgisayarı ilk açtığında benim ve benim gibi birçoğunun yaptıgı gibi tercihen ilk bu siteye giriyorsan,bugun ne oldu ne bitti diye merak edip konuları arayıp tarıyorsan,bir bulusma olsa da katılsak dıye can atıyorsan demek kı doğru yerdesın :D mustafacığım sen de kusuruma bakma kardesım
inan kafam ıtyı degıl ben alkol almıyorum pek yazıyı yanlıs gorup celallenmısım :eek:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi dediklerin doğru..bilgisayarı ilk açtığımda buraya giriyorum..sonrada işlerime bakıyorum..Başka sitelerle işim olmadı..Üyeliklerim olmuştur ama en son ne zaman girdiğimi hatırlamıyorum bile. Bana yavan geliyorlar,sıcak değiller burası gibi.Burda Sakarya grubunda olsun,Astra f çiler garajında olsun,sitenin genelinde olsun çok samimi dostluklar kurdumm...Ama yinede Aytekin abileri merak etmedim değil hanii :) Malum ayrılan arkadaşlarla da iyi veya kötü sohbetlerimiz oldu...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben i-tec diye yazdığınız aytekini uzun zamandır tanırım kimseye böyle bişey için pm attırmaz atan kişiyi ilgilendirir konu diğer kişileri karalamaya gerek yok atan kişiyi banlarsınız gider. x sitede olan konuyuda bilmiyorsunuz. o yüzden yanlış yorumlamışsınız..bilginizeee

Aytekin mesaj attırıyor diyen biri mi oldu,ben mi göremedim? Aytekin'i hemen hepimiz tanıyoruz zaten,tanıdığım içinde bir pişmanlığım yok ;) Diğer sitede olan konuyu bilmiyorum.. Atan kişi zaten bu konu açılmadan banlandı arkadaşım.. Hemde Mustafa'nın daha hiçbirşeyden haberi yokken.. İnsanları tanımakla olaylara hakim olmak farklı şeyler.Yazmadığım ve yazmak istemediğim o kadar çok şey varki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...