gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

AgahBülent

Bilgi Girilmemiş
burda yemin ederimki bu yazdıklarımdan sadece yavuz abi ve oktay abinin haberi var yani site ne benim nede bi menfaatim var yazının başındada belirttim. arkadan konuşmalar vardı ve hep şu şuna böyle demiş bu buna böyle demiş diyorlar ve gücüme gidiyor neden gıybet ediyorsun ortada bişey varsa ya çöz yada uzatma sus

şuanda aytekin abiyide telinden ararım isterseniz kimsedende çekinmem ne konuştuysam odur arkadanda konuşmam ama bi gerçeği herkes bilsin istiyorum.

emeği geçenleri kimse kötü bilmesin istedim. dediğim gibi bu yazdıklarım üye olmak değil probaganda yapmaktır kimse bu yazdıklarımı bi yerlere çekipte kulaktan kulağa yapmasın lütfen
çözülecek olaylar sende.......

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yani ben susucam yoksa siteden uzaklaştırılıcam nedenmiş o gerçekler ozaman acı geldi ben burda açıklama yapıyorum okuyan okur yanlış diyen yanlış der doğru edende doğru der.

madem forum kuralları var sefa bu siteden uzaklaştırıldığında neden büyütüldü açıklar mısın?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gerek yok.. gidene güle güle.. kimler geldi kimler geçti... ama herzamanki gibi opel türkiye deyince akla ilk gelen sitedeyiz büyük bir aile olarak...

A

AgahBülent

Bilgi Girilmemiş
ne yani ben susucam yoksa siteden uzaklaştırılıcam nedenmiş o gerçekler ozaman acı geldi ben burda açıklama yapıyorum okuyan okur yanlış diyen yanlış der doğru edende doğru der.

madem forum kuralları var sefa bu siteden uzaklaştırıldığında neden büyütüldü açıklar mısın?
mustafa sen gıybet nedir bilmiyorsun galiba yada biliyorsun işine gelmiyor ayrtakin bu sitede olmadığı halde sen onun hakkında konuşuyorsun ve gıybet yapan ben oluyorum bunu anlamış değilim ikincisi ben sadece bir olay varsa o sitede modutör olarak bunu cozmeye çalışacagımı soyledim sen in nerelerde nasıl gıybet yaptığını ben çok iyi biliyorum bana sus derken bunu kastettin herhalde bana ben bunu bu siteye taşımam ben safanın neden çıktığını veya çıkarıldığını bilmiyorum o da bu sitede olmadığına gore gıybet yapma ok.....

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz tarafsız dusunemiyorsun bence her sitenin kuralı vardır tanınmış olsun veya olmasın. imasını duzeltmedi diye siteden atılanada şahit oldum ben , kendini tanıtmadı diye atılanada

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=27087

yavuz abi burada tanıtım köşesine yazılmadıda diye değil imzada kaynaklanan yazıda bahsediyor. hatta bende hatırlarımki typ-r nickli arkadaşta banlanmıştı sonradanda özür dilenerek tekrardan üyeliği aktif edilmişti hatırlarım yani.

ama benim ordaki sorunum 2 kişinin beni sizli olarak uyarak bende karşılığında samimi olarak cevap verdim ve kısa süre içirisinde aytekin abinin benimle konuştukları geçiyor hatta uzun uzun yazıştık aytekin abinin sen takma bunlar salla gitsin diyerek sen buluşmalarımıza sohbetlerimize katıl dediği halde nasıl banlandım mantık alıyor mu? hatta adminlere karşı olarak şifreni ver ben tanıtayım dedi çünkü adminler bişeyleri görsünler dedi bende tama dedim hatta.

yine söylüyorum ben kimseyle aram bozuk olmaz konuşurum muhabbet ederim aytekin abiyide severim sadece duyarlı oluyorum

A

AgahBülent

Bilgi Girilmemiş
yavuz abi burada tanıtım köşesine yazılmadıda diye değil imzada kaynaklanan yazıda bahsediyor. hatta bende hatırlarımki typ-r nickli arkadaşta banlanmıştı sonradanda özür dilenerek tekrardan üyeliği aktif edilmişti hatırlarım yani.

ama benim ordaki sorunum 2 kişinin beni sizli olarak uyarak bende karşılığında samimi olarak cevap verdim ve kısa süre içirisinde aytekin abinin benimle konuştukları geçiyor hatta uzun uzun yazıştık aytekin abinin sen takma bunlar salla gitsin diyerek sen buluşmalarımıza sohbetlerimize katıl dediği halde nasıl banlandım mantık alıyor mu? hatta adminlere karşı olarak şifreni ver ben tanıtayım dedi çünkü adminler bişeyleri görsünler dedi bende tama dedim hatta.

yine söylüyorum ben kimseyle aram bozuk olmaz konuşurum muhabbet ederim aytekin abiyide severim sadece duyarlı oluyorum

sana Aytekin son mesajlarda kendini tanıt dedimi demedimi ben aytekinle konuştum son mesajlarda tanıt demiş

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa sen gıybet nedir bilmiyorsun galiba yada biliyorsun işine gelmiyor ayrtakin bu sitede olmadığı halde sen onun hakkında konuşuyorsun ve gıybet yapan ben oluyorum bunu anlamış değilim ikincisi ben sadece bir olay varsa o sitede modutör olarak bunu cozmeye çalışacagımı soyledim sen in nerelerde nasıl gıybet yaptığını ben çok iyi biliyorum bana sus derken bunu kastettin herhalde bana ben bunu bu siteye taşımam ben safanın neden çıktığını veya çıkarıldığını bilmiyorum o da bu sitede olmadığına gore gıybet yapma ok.....

ben kimseyi susturmaya çalışmam çünkü her zmaan dediğim gibi yüzleşir konuşurum herkesle gıybet kelimesini çok iyi bilirim ama demekki ilk yazdığım yazıyı okumadın ben bu konunun aynısını orda bile açarım bu gıybet olmadığını gösterir sanırım. sadece benim neden sorusuna aldığım cevap şuydu safaya yanlış yaptılar demeleri, aytekin abiye yanlışi yaptılar, osman hocaya yanlış yaptılar, murat abiye yanlış yaptılar demeleri. dtvolkan abiyi bile göremiyorum neden diye sorsam mesela çok merak ediyorum ortadan kayboldu acava volkan abi kime kızdı?

bu konuyu açmamın sebebi safanın neden atıldığı, neden böyle olduğu netliğinin kazanması sadece bu. dediğim gibi hiç bi menfaatim olamaz bu konuda

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana Aytekin son mesajlarda kendini tanıt dedimi demedimi ben aytekinle konuştum son mesajlarda tanıt demiş

anlatamıyorum ki aytekin abi söyledi bana adminler için tanıt dedi bende güzel bi açıklama yaptım aytekin abide kırma beni dedi ozaman bende dedim sen yaz benim adıma sonrada çok önemli değil ama karşıdaki insanlar için dedi bana. hatta yazıştığımız özel mesajı size yazarsa anlarsınız ozaman olumlumu konuştum olumsuz mu

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa bence olayları çok daha büyütüp insanları iyice birbirlerinden uzaklaştırıyorsun. Sanal olarak kalan ayrılıklar böyle giderse gerçekte de bozulacak. Çok uzatıp büyütmemek gerek böyle şeyleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...