Getz'li 2 bayan

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıbrısta 1 sene soldan sürdükten sonra Türkiye ye gelip gemiden indiğimde bende soldan gitmiştim :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz birde bahçelievler ıtır sokağa çarşamba günü gelin. pazardan 3 geçiş var. ikisi tek yön ortadaki bizim ıtır sokak 3 kısım 1. kısım tek yön ama ortada ki kısımda ve ferit selimpaşa caddesine çıkan son kısımda levha olmadığından pazar dağılırken ve gün içi devamlı kavga küfür. camdan sinema gibi seyrediyoruz:) belediyeye de şikayet ettim. bahçelievler belediyesi çalışıyor:) bir kapan kursalar iş bitecek... bigün biri gidecek kavgada o olacak:(

Al sana bi itiraf :) bahçelievler soğanlı ve siyavuşpaşadaki bir çok tek yön sokağı ihlal edenlerdenim :) özellikle çamlık ve ulubatlı etrafında geniş geniş sokaklarda tek yön kullanmışlıgım çoktur. ama dikkat ederim hep. gündüz saatleri tabi. genelde ferah oluyor bu sokaklar :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karşımdaki ters yönde girmiş ise acil durumlar dışında kesinlikle ben geri gitmem. İster iki bayan ister üç bay olsun fark etmez..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Karşımdaki ters yönde girmiş ise acil durumlar dışında kesinlikle ben geri gitmem. İster iki bayan ister üç bay olsun fark etmez..
Beş şehir magandası olursa :kop:

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tek arabanın geçebileceği yolda hiç bayanla karşılaşmamışsın sen:)) bi karşılaş ondan sonra konuş....ben 5 dakka bekledim ,kontak kapttımiel frenini çektim.genelde ben haklıysam böyle yaparım..ama karşında bayan varsa ......zor işin...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek arabanın geçebileceği yolda hiç bayanla karşılaşmamışsın sen:)) bi karşılaş ondan sonra konuş....ben 5 dakka bekledim ,kontak kapttımiel frenini çektim.genelde ben haklıysam böyle yaparım..ama karşında bayan varsa ......zor işin...
aynısını ben yapıyorum haklıysam kesinlikle geri çekmem gerekirse arabanın içinde yatarım gene çekmem :D acil durumlar hariç

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beş şehir magandası olursa :kop:

5 maganda olursa magandaların hal hareket ve boyutlarına göre karar veririm :D Olmadı baton veya kızılcık sopasına danışırım :p

Valla o konuda haklısın aslında. AVM otoparklarında bile karşılaşıyorum bazen ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Genelde elimin tersiyle iter gibi "git" işareti yapıyorum yerimden kıpırdamıyorum bi şekilde geri geri gidiyorlar:) Taviz vermek anlamında değilde karşıdaki beceriksizse kurtulmak niyetiyle benim için çok zor olmayacaksa iyi günümdeysem sinirlerim gerilmemişse karnımda toksa belki bi ihtimal :D