Goldmaster

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar aracıma tüp bas şeklinde Goldmasterin Sw990 serisini almayı düşünüyorum internette bu ürün hakkında pek fazla bilgi bulamadım aramızda kullanan arkadaaş varsa ses performansı nasıl bilgilendirebilir mi ayrıca baktığım bu ürünlerin bazılarında sadece amfi yazıyor bazılarında entegre amfi diyor ve iki ürün arasında gözle görülecek kadar fark var sizce bu fiyat farkının sebebi nedir entegre anfi nedir?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Goldmaster

Dostum bırı aktıf dıgerı pasıf sub dır..Yanı kısaca entegre olan amfılı versıyorn ekstra anfı almana gerek yok kenısıne ojınal olarak  onbtajlı sekılde kabloyu cekıp cıkıs alıyorsunuz dıgerı ıse kabın ve bas sız ona uygun ıstedgınbız bır anfı alıp bağlantı yapıyorsunuz fıyat farkı bu yüzden var..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok bilgi sahibi olmamakla beraber Toyota Corolla aracıma kendinden amfili Silicone marka tüp woofer taktırmıştım, ses sisteminin seviyesi, netliği basları ve tizleri çok kötüydü; öyleki hız biraz artınca yol sesini bastırmak için sesi arttırınca baslar bozulurdu hemen, Silicone un bas sesleri gayet iyi gelmişti bana.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uyduruk mallardan uzak durunuz. 1 kere alın tam alın kafanız rahat etsin. ses kalitesi çok önemli. sonradan çok pişman olursunuz.

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat cok ıyı ekstra anfıye gerek yok kablo setı alıp montaj yapabılırsınız urun güzele benziyor cok yuklenmedıkce aracın hoparlorlerı ıle akustık ıyı olacaktır tahmınımce alırsanız mutlaka paylasın forumda..

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki ürünü aldıktan sonra becerebilirsem video olarak sizlerlede paylaşırım araç içinde kırmızı ışık oduğu için bu ürünle güzel uyucaga benziyor :)

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben konudaki subwoferı aldım baglıycaktım ama bana sag ve sol hapörle cıkıslarından bağlamam isteniyor bu kabloların hangi renkler olduğu bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi

fatihialemm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı ürünü bende incelemekteyim. ama kararsız kalıyorum sonuçta arcın orasıyla burasıyla oynattırmak istemiyorum. biyerleri sökmeden takacaklarını bilsem en iyisini taktıracam. bir de hepsiburadada bu ürün daha ucuz oradan al alacaksan.

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürünü alan var mı ? nette doğru düzgün bir şey bulamadım  walll