Goldmaster

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Goldmaster

arkadaşlar kusura bakmayın uzun süredir girmiyordum foruma ben konuyu açtıktan sonra ürünü aldım ben aracımda öyle tofaşcılar gibi aşırı bas istemeyen bir kişiydim sesi güzelleştirsin bas sesini biraz fazla duyayım yeter diyenlerdendim ürün görsel olarakta ses olarakta bir subwofer olarak cok iyi performansı fiyatına göre cok iyi derecede alacak olan arkadaşlara fazlasıyla tavsiye ederim araçta birsey deldirme sökme gibi bir derdinizde olmuyo ben kuzenimin yardımıyla kendim taktım araçta birsey delmedik sadece navigasyonu çıkartıp kabloyu bağladık o kadar (Not olarakta sunu belirteyim benden gördükten sonra 3 kişi daha aldı bu sistemden)

mehmetklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bağlantı resimlerini paylaşma şansı var mı ?

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmetklc link' Alıntı:
Bağlantı resimlerini paylaşma şansı var mı ?

cihazı henüz bağlatmadım (sw-940).. haftasonu kısmetse bağlatcam.. konuyu okuyan arkadaşların önerebileceğiniz bir yer var mı anadolu yakasında ?

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pek anlamıyorum resim atma işlerinden falan anlatayım saseyi yandaki kapaklı yerden aldım radyoya ve aküye giden kabloyuda yatan koltuğun altından geçirdim kapının ordaki plastigi sökmeden kablolar rahat altına giriyor aküye giden kabloyu ön kapının menteselerinin olduğu yerde bir tıpa vardı siyah onu delip geçirdim gaz pedalının üstündende radyoya giden kabloları geçirdim baglantı yerlerini göstermem için sökmem gerekiyor heralde hangi kablo nereye giriyor vakit bulursam onuda söker gösteririm resim atmayı anlatırsanız

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese slm. Ben aldım sw 990 active anfiden dahili subwoofer yani.  ևok güzel oldu yanda dogukann elektiğe onda alpine mtx filanda varmış ben bilmiyordum ama onun söylemesine göre hecbek arabalar için cok uygunmuş o bile begendiyani cok profesyonel işçilikle taktı valla süper oldu aradı. 2012 edition dizel arkalrdada tesisat varmış orada ilerleyen günlerde ayar verecek

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte araçta ki resmi  . ses sistemi uzmanı dogukan ustata baya bya begendi ürünü rica minnet montajını yaptırdım normalde en ucuz taktıgı marka alpin. anfisi felan içinde cihazın bagaj lazım oldugunda pirizden fiş cıkartır gibi çıkartı veriyorum sıkıntı yok.

Ekli dosyalar

• DSC_1540y.jpg
    DSC_1540y.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 3