Halledemediğim tek problem yardım lütfen (ECN 017152)

SonOpelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2005 model astra h var benzinli tüp yok aracımda.Aldıktan sonra silkeleme problemimiz çıktı.Silkeleme yaptıktan sonra gaza yüklenince kesiyor silkelemeyi.Filtreler değişti egr temiz boğaz kelebeği temizlendi buji bobin değişti.Olması gerekenler yapıldı diye düşünüyorum ama hala devam etmekte.ECN 017152 bu hata devamlı çıkıyor.Hatayı sildiriyorum arabanın çekişide düzeliyo 2 yada 3 gün sonra tekrar çıkıyor hata varken arabanın çekişi düşüyor gazı yavaş yavaş yiyor isteksizleşiyor.Sanki bişey arabayı tutuyorda bırakmıyor.Hatayı silince kükrüyor.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
debimetreyi temizletin düzelmezse değiştirin düzelir

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2005 model astra h var benzinli tüp yok aracımda.Aldıktan sonra silkeleme problemimiz çıktı.Silkeleme yaptıktan sonra gaza yüklenince kesiyor silkelemeyi.Filtreler değişti egr temiz boğaz kelebeği temizlendi buji bobin değişti.Olması gerekenler yapıldı diye düşünüyorum ama hala devam etmekte.ECN 017152 bu hata devamlı çıkıyor.Hatayı sildiriyorum arabanın çekişide düzeliyo 2 yada 3 gün sonra tekrar çıkıyor hata varken arabanın çekişi düşüyor gazı yavaş yavaş yiyor isteksizleşiyor.Sanki bişey arabayı tutuyorda bırakmıyor.Hatayı silince kükrüyor.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

http://sukru52.blogspot.com.tr/p/z16xep-tekleme-cozumu.html

SonOpelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz güvercin teşekkürler hocam onu temizlettim düzelmedi.fişini çektim öyle kullandım yine aynı hiçbir değişiklik olmadı.

SonOpelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
winner hocam teşekkürler bunları dikkate alıp işlemleri gerçekleştireceğim.

darkroad18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorununuz düzelirse buradan yazarsanız sevinirim aynı arıza bende de var sonuçlarınızı bekliorum.