Hangı jant Astra G ye daha guzel olur

Jant Takımı

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keske jant resimlerini butun kullanicilar paylasimda bulunsa
iyi yada kotu butun tecrubelerini paylassa cok guzel olurdu

15 günlük bir hort olacak ama henüz bir sonuca ulaşılamamış gördüğüm kadarıyla.

Bende astra g kullanıcısıyım. Aracıma uzun zaman jant araştırdım bu sitede ve başka opel sitelerinde ve yurtdışı forumlarında araştırdım. Araştırmalarımdan çıkarttığım sonuç %100 doğrudur diye bir iddam yok. Netice de bu işlerden pek anlamam. Ancak fikir vermesi açısından faydası olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedim.

16 inc jant astra ya olur. Ancak piyasada satılan jantların çoğunun et değeri 35, astra g lerin orijinal jant et değeri 49. Bu sebeple lastik yanak ve taban seçimini iyi yapmak gerekiyor. Sırf bu husustan dolayı ben jant taktırırsam orijinal et değerinde bir jant taktırırım.

Bu sebeple önerim; astra g sport jantı (4 ve 5 bijonlusu da var) yada aracın 5 bijon ise bertone coupe jantı ikisininde astra g lere çok yakıştığını düşünüyorum tabii zevk meselesi.

Bu jantları bulmak zor. Sıfırını getirtmeye kalksan tonla para isterler diye düşünüyorum. Ama temiz ikinci elini düşürmek mümkün. Çin jantı kullanmaktansa orijinal ikinci el jant daha iyi olabilir.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 Jant takılacaksa Fabrika 205-50-16 takıyor. Fabrikanın koyduğu ölçülerde lastik almanızı tavsiye ederim kesinlikle. Marka konusunda tavsiyem kesinlikle Mıchelin. Fiyat performans ürünü arıyorsanız Kumho ve Petlas güzel markalar .

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bu jantlar genelde orjinale yalin ve audilerde genelde var bir cok audilerde gordum bunu ama basliktaki 2 janttan 1sini alacam yuksek ihtimal grubada uyeyim salih gümüş olarak

16 Jant takılacaksa Fabrika 205-50-16 takıyor. Fabrikanın koyduğu ölçülerde lastik almanızı tavsiye ederim kesinlikle. Marka konusunda tavsiyem kesinlikle Mıchelin. Fiyat performans ürünü arıyorsanız Kumho ve Petlas güzel markalar .

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu videodaki modifiyede takılan Cantlar çok hoşuma gitti 4 bijonlusu varmıdır bilmiyorum ama şekil olarak güzel duruyor.
---https://www.youtube.com/watch?v=IPwBeC9BfBU

Son düzenleme:

zorlu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araciniz sedan ise bertonelerde cikan 4bijon jantlar 16'lik jantlar var bulabilirseniz sedana en cok yakisan jant o bence

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım HB kardes suan ıcın son kararım kesınlemıs olan son kararım dıyeyım
VOSSEN CVT 16''