hangi marka kış lastiği ??????

rakcay52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biliyorsunuz ki kış lastiği zorunlu oldu elbet alacağız.Hangi marka önerirsiniz? fiyatı ne kadardır? marka sıralaması yaparsanız sevinirim , şimdiden teşekkürler.

Bu hafta opel combo camlı koltuklu aracıma lassa snovvey era 88 aldım 2-3 günlük izlenimi anlatmak istiyorum 185/60/15 ilk defa kış lastiği ile tanıştım. malum istisnalar hariç İstanbulda kar lastiği kültürü Ankaradaki kadar olmadığı kesin

-Lastikten olsa gerek araç yaz lastiğine göre akıcı değil sanki aracı hantallaştırıyor gibi ama bunu lastiğe bağlıyorum.

-Araçta şükür şu ana kadar kayma vs hissetmedim.

tanesi 145 tl garanti bonus karta 12 ay taksit ayrıca lastik yaz 3344 yolla 50 tl bonus geri al:)

sakin kullanımda iyi gibi gözüküyor ancak şu an 2-3 günlük tecrübem daha yeni biraz daha tanıyayım lastiği izlenimlerimi burdan yazarım yrd olabildimse ne mutlu bana

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene bu zamanlar marshall aldım vectra c aracıma 215 55 16 iş yerim ankara/dikmen deydi. malum bilirsiniz dikmeni.kızılayda hiçbirşey yoktur havada dıkmen de 15 cm kar olur. neyse bir kış boyunca nice araçlar önümde rampada kaldı ben ise takır takır çıktım o rampaları 4 tanesini 790 tl ye almıştım. gerçekten çok memnunum.

nerhal61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de geçenlerde marshal aldım.

Daha önceki bir aracımda da kullanmıştım ve bir skıntı yaşamamıştım.

Boyuna kanallı yapısı ve derin dişleri ile yola iyi tutunacağa benziyor.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen yıl 4 adet mıchelın aldım ve anladım ki bu lastik bize gitmiyor.Çok yumuşak, virajlarda yol bozuksa kütür kütür jantın sesi geliyor.Bundan önce bridgestone vardı onlarda bu problemi hiç yaşamadım.

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savas agabey,
Lastikleri degistirecksen senin eski Alpinlere talibim. Istanbula kargo ne kadar olur?
'
Ben de İzmir'de yaşıyorum, zaman zaman Ankara İstanbul Çankırı Kastamonu yaparım, balkonda 8 sene evvel aldığım Michelin Alpin'ler var, hafta içi değiştireceğim, bakalım performansı nasıl olacak (lastikler az kullanıldığı için dış görünüşleri ile diş durumu mükemmel ama malüm imal yılı).