Hararet acil yardım...

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta 4 tane egzoz var sadece birinden atıodu yağda değişim ve azalma söz konusu değil...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağda su,suda yağ yoksa,egzozda duman yoksa yola devam :) ben cihanbeyliye 7 km kala su kaynattım,suda yoktu bagajda,7 km gittim kırmızıda hiç bişey olmadı masallah :D Ama sonra 2 kere daha hararet yapınca segman felan gitti haliyle :D

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın akşama doğru ettirecemde nasıl kontrol ediyorlar bu contayı

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bakalım ne çıkacak arabamı tanıyorum conta felan yakmadı ama biyerde bi tıkanıklık var gibime geliyor hayırlısı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
peki bakalım ne çıkacak arabamı tanıyorum conta felan yakmadı ama biyerde bi tıkanıklık var gibime geliyor hayırlısı

Benim başıma gelen... aracı park ettim sorun yok... 4 gün sonra çalıştırdım hastaneye gittim ve aracın fan açılmadı araç kırmızıya gelmeden sürekli dur kaklar yaptım çekici ile Hasan yanına gittim conta sizlere ömür :)

Radyatörde 10 göz tıkanmış nasıl oldu ise... bende anlamadım conta filan değiştir... bir sürü masraf çıktı ama tam bakım oldu ;)

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnce benim araçtada radyatör tıkanmış ama bakalım ne çıkacak.
contayı iki üç sene önce bikere değiştirmiştim ozamanki masrafı segman piston felan filan 3.500 liraya mal olmuştu bana şimdi sadece conta daha az olur gibime geliyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bnce benim araçtada radyatör tıkanmış ama bakalım ne çıkacak.
contayı iki üç sene önce bikere değiştirmiştim ozamanki masrafı segman piston felan filan 3.500 liraya mal olmuştu bana şimdi sadece conta daha az olur gibime geliyor.

İşte geçen başıma gelen bu şekilde oldu Hakan sağ olsun komple elden geçirdi iyi bakım yaptırdım artık epey gider.. evet sanırım ucuz olur.. ortalama 200 filan anca çıkar sanırım emin değilim ama.

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
contayı yemişim :rolleyes: 700 800ü bulur dedi en insaflı usta mecbur yapıcaz artık