Hava Filtresi

hkn017

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hava Filtresi

dv nasıl iptal edildi onu merak ettim bov borusunu neden okadar uzatmışlar anlayamadım görüntüsü hiç hoşuma gitmedi

kendi 1.4T aracımda pipercross pp1779 kutu içi filtre kullanıyorum üst devirler orjinal filtreye göre daha rahat birde wg üzerine bağlı olan hortumu söküp ucunu körlediğimde hissedilir fark oluyor isteyen deneyebilir :)

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracımda K&N kutu ici filitre kullanıyorum gayet memnunum bundan onceki Astra h cdti aracımda da kullanmıstım hicbir problem cıkmadan 90.000km yapmıstim herkeze tavsiye ediyorum kagit filitrelerden hem daha performaslılar hemde arac saglıgı acısından daha verimliler. Toplam malıyete bakınca daha ucuzlar bile.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konuyu hortlatayım :) daha önce yanlış almış olduğum k&n kutu içi filtrenin bu kez doğru olanını taktım :) (daha önce yanlışlıkla turbo olmayan motorlar için almıştım)

1002509t.jpg

1002511n.jpg

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bazı yanlışlar,aslında doğru yapılmış olabilir.Yanlışın sayende güzel bir hava filtrem oldu. thnxx

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bazı yanlışlar,aslında doğru yapılmış olabilir.Yanlışın sayende güzel bir hava filtrem oldu. thnxx
:) güle güle kullan umarım memnunsundur.