Help !...

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun monza xenon taktırdım o kadar da yazıyordu yni nesil araçlarla uyumlu çift beyinli arıza lambası yakmaz diye yine yaktı   012uhu 012uhu   hepsiburadan da almştm... Bi önerisi olan var mı iade dışnda   ;D

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Help !...

Golf_stream link' Alıntı:
Bugun monza xenon taktırdım o kadar da yazıyordu yni nesil araçlarla uyumlu çift beyinli arıza lambası yakmaz diye yine yaktı   012uhu 012uhu   hepsiburadan da almştm... Bi önerisi olan var mı iade dışnda   ;D
Gecmis olsun
Mtec silver serisi veya philips alsaydiniz daha iyi olurmus ama olsun ;)araya paralel direnc vasitasi ile bu problem cozuluyor bildigim,kiti uygulayan ustaya soylersen anlar zaten

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: HELP !...

jhum link' Alıntı:
Genellikle philips kullaniliyor bizim araclarda digerleri ariza lambasi yakiyo diye biliyorum
045thumbsup 045thumbsup
Problemsiz olsun istiyorsaniz tek marka philips

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Gecmis olsun
Mtec silver serisi veya philips alsaydiniz daha iyi olurmus ama olsun ;)araya paralel direnc vasitasi ile bu problem cozuluyor bildigim,kiti uygulayan ustaya soylersen anlar zaten

çok teşekkür ederim kardeşim yarın bi soracam tekrar... umarım çözüm olur yoksa kafayı yicem 100 mtrede bi sag hüzme sol hüzme bunaldım  :( :( 

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf_stream link' Alıntı:
çok teşekkür ederim kardeşim yarın bi soracam tekrar... umarım çözüm olur yoksa kafayı yicem 100 mtrede bi sag hüzme sol hüzme bunaldım  :( :(   
İnsaallah en kisa zamanda kutulursun o uyarilardan