hırsızlık teşebbüsü

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hırsızlık teşebbüsü

opelsizasla.com adına bir sıkıntıyı daha çözmüş bulunmaktayım (benim tezim).Makyajlı kasa ve sedanlarda aracın bir tekerini kaldırıma verip diğer tekerini aşağıda bırakıp arabayı kitleyince arabanın camları otomatikmen açılıyor.Bu bende de olmuştu.sonra arabayı hiç o şekilde koymadim ve bi daha olmadı.Forumdaki bir arkadaş da yazmıştı lastik patlamış krokiyle bir kaldırmış bakmış camlar aşağıya inmiş.Bu ya bir hata ya da bir mantığı var.İbretlik tespit yaptim patentimi isterim :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
opelsizasla.com adına bir sıkıntıyı daha çözmüş bulunmaktayım (benim tezim).Makyajlı kasa ve sedanlarda aracın bir tekerini kaldırıma verip diğer tekerini aşağıda bırakıp arabayı kitleyince arabanın camları otomatikmen açılıyor.Bu bende de olmuştu.sonra arabayı hiç o şekilde koymadim ve bi daha olmadı.Forumdaki bir arkadaş da yazmıştı lastik patlamış krokiyle bir kaldırmış bakmış camlar aşağıya inmiş.Bu ya bir hata ya da bir mantığı var.İbretlik tespit yaptim patentimi isterim :D
hadı ordan sende yok oyle bır şey  :D ben arabayı hemen hemen her gun arabayı kaldırıma kaldırıyoeum valla hıcte ole bışey başıma gelmedı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
hadı ordan sende yok oyle bır şey  :D ben arabayı hemen hemen her gun arabayı kaldırıma kaldırıyoeum valla hıcte ole bışey başıma gelmedı
sinan abi bu sorunu yaşayan 7-8 kişi var.ve herkesin ortak özelliği aracı eğimli koyması.belki de bu hata her araçta yoktur.sadece bir bölüm araçta vardır.bu kadar kişide olması tesadüf olamaz diye düşünüyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sinan abi bu sorunu yaşayan 7-8 kişi var.ve herkesin ortak özelliği aracı eğimli koyması.belki de bu hata her araçta yoktur.sadece bir bölüm araçta vardır.bu kadar kişide olması tesadüf olamaz diye düşünüyorum

O zaman iyi ki benim arabada o hatadan yok, her Allah'ın günü araba leylek gibi bir kaldırıma tünüyor valla, benim için çok kötü olurdu. (:)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araçta  camlarda zorlama izi yok. az önce balkondan denedim. camları az açık bıraktım ve 10 dakika sonra alarm ötmeye başladı. susturup camları kaldırdım. şimdilik bir şey yok. sanırım dalgınlıkla camlar açık kaldığında alarm bir süre sonra devreye giriyor. diğer muadil forumlarda okuduğum kadarıyla sorunu yaşayan bir çok insan olmuş. sorunun net cevabı sanırım aracın kendi kendine camları indirmesi veya bizim dalgınlık sonucu camları açık bırakmamız.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
denız benım camlar değılde kapılar bır kac defa acık kalmış olarak buldum ama bır gun kapıların açıldığını kendım gordum oda neden dersen bızım anahtarrlıkların düğme kısımları bıraz yumuşak sanırım anahtarı cebıme koydum sonra yere comeldım arabanın altına bakmak ıcın cebımdeyken anahtar sıkışınca kapıları aactı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir gün krokiyle arabayı kaldırıp deney yapacam.imkanı olan da bir denesin.camlar aşağıya iniyorsa çekerim videosunu opeli rezil ederim.Ki bu tezimden artık nerdeyse eminim.1 değil 2 değil arkadaş 7-8 kişide oldu.Olur da tezimi ispatlarsam ve opelden tazminaz kazanırsam foruma havuz yaptıracam 011zaa 005hihih

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
denız benım camlar değılde kapılar bır kac defa acık kalmış olarak buldum ama bır gun kapıların açıldığını kendım gordum oda neden dersen bızım anahtarrlıkların düğme kısımları bıraz yumuşak sanırım anahtarı cebıme koydum sonra yere comeldım arabanın altına bakmak ıcın cebımdeyken anahtar sıkışınca kapıları aactı
abi o konuda haklısın ama camlarda bu durum olması mümkün değil kumandadan basınca hepsi eşit seviyede iniyor.4 ü birden açık olsa anlayacam.sadece 1 ya da 2 cam iniyor

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bir gün krokiyle arabayı kaldırıp deney yapacam.imkanı olan da bir denesin.camlar aşağıya iniyorsa çekerim videosunu opeli rezil ederim.Ki bu tezimden artık nerdeyse eminim.1 değil 2 değil arkadaş 7-8 kişide oldu.Olur da tezimi ispatlarsam ve opelden tazminaz kazanırsam foruma havuz yaptıracam 011zaa 005hihih
denız emın ol oyle bır şey olmayacak cunku ben ara ara krikoyla kaldırıyorum aracı altın yatıp yağ kacaklrı fılan varmı dıye bakıyorum