hırsızlık teşebbüsü

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hırsızlık teşebbüsü

CALİBRA BG link' Alıntı:
denız emın ol oyle bır şey olmayacak cunku ben ara ara krikoyla kaldırıyorum aracı altın yatıp yağ kacaklrı fılan varmı dıye bakıyorum
inşallah olmaz abi yoksa opelin elimden çekeceği var

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

032questn

Ben de defalarca lastik değiştim, nerdeyse kapıyı açamayacak kadar eğimli şekilde parkettim vs ama böyle birşeyle karşılaşmadım.

Bir defasında kontak anahtarını sokarken anahtar elimden kaydı ve araç yarım kontak yapacakken geri kapandı o esnada hırsızlık teşebbüsü yazdı.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kimi kullanıcalar şu tezi ortaya atmışlar ;

aracı kitleyip 30 saniye olmadan geri açıp kontağa taktıklarında araç kontağı geç algılıyor ve o esnada hırsızlık girişimi diyor. mesela arabayı kitlediniz, bir şey unuttuğunuzu anlayıp tekrar açtınız ve sonra tekrar kitlediniz. bu esnada araç cam indiriyor. sonrasında kilitli olduğu için bir süre sonra araç yaygarayı basıyor.

bunu insigniacı dostlar yazmış.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
kimi kullanıcalar şu tezi ortaya atmışlar ;

aracı kitleyip 30 saniye olmadan geri açıp kontağa taktıklarında araç kontağı geç algılıyor ve o esnada hırsızlık girişimi diyor. mesela arabayı kitlediniz, bir şey unuttuğunuzu anlayıp tekrar açtınız ve sonra tekrar kitlediniz. bu esnada araç cam indiriyor. sonrasında kilitli olduğu için bir süre sonra araç yaygarayı basıyor.

bunu insigniacı dostlar yazmış.

Bu da geçersiz kardeşim çünkü araba garajımdayken habire birşeyler alır-koyar aracı peşpeşe kitlerim ya da yıkama esnasında vs vs..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aynen benimde sık sık aç kapa artema yapmışlığım vardır arabayı unuttuğum şeyler için. (:)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilemedim şimdi. kendimi tatmin etmek için şu olmuştur, bu olmuştur demek istiyorum. araçta zorlama yok, çizik yok, içeride gırtlağına kadar bozuk para olan küllük ellenmemiş, saat geç saat olmamış işlek bir cadde. yani bütün bunlar göz önünde olduğunda muhakkak arabanın sorunu. veya camları ben açık unuttum, alarm bir süre sonra devreye girdi. sonra yaygaradan bıktı araba ve sustu. sonrasında ben gidince o ekranla karşılaştım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu da var; aracı camları açıkken kitlersen ve içeri sinek vb girerse araç bunu algılayıp alarm çalabiliyor  8)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben tüm araçlarda değil de cam açmanın bazı araçlarda oldugunu düşünüyorum.genel bir hata değil yani

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
şu da var; aracı camları açıkken kitlersen ve içeri sinek vb girerse araç bunu algılayıp alarm çalabiliyor  8)

abi denedim. camları açık bıraktım ve 10 dakika sonra araba verdi yaygarayı. çocuğunu kartala kaptıran fatma girik gibi yıktı ortalığı. o banko devreye giriyor. videosunu çekip atcam onun.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
abi denedim. camları açık bıraktım ve 10 dakika sonra araba verdi yaygarayı.  yıktı ortalığı. o banko devreye giriyor. videosunu çekip atcam onun.

"çocuğunu kartala kaptıran fatma girik gibi"  :D bu filmlerden bazıları benim hafızamda da yer etmiştir!