Hız göstergesi çalışmıyor.

HUNTER123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2003 astra sahibiyim. Arabada müzik kalitesini arttırabilmek için cd çalar takdırdım. Takdırdıktan sonra hız göstergesinin çalışmadığını gördüm. Keşke almasaydım. Bu kadar saçma bir şey olurmu. Neden olabilir acaba yardımcı olabilirmisiniz?

HUNTER123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü değiştireli 1 ay oldu. Delphi marka akü aldım . Gösterge teyp değişiminden önce çalışyordu.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aküden olmaz .
Gösterge tablosunda km ye giden kablo kesikliği yapabilirler .Veya soket çıkmıştır konrol edilmesi gerekiyor. Hata bağlantıyı yapan kişinin ustalığından kaynaklanıyor.:(

HUNTER123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibi bir şeyler çıkmış olabilir. Çünkü teyibi yerine oturturken bayağı zorlandı. Belki o esnada bir şey yerinden çıkmış olabilir.

BaYKaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla astrayı bilmiyorum ama vectrada ABS beyninin fişi çıktığı zaman km. çalışmıyor belki ondan olabilir :eek:

HUNTER123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste ABS'ye hız bilgisinin geldiğini söylediler. Ama ben kadranda birşey görmüyorum

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız bılgısını sol ön tekerden alır yanı abs sönsrunden alır. sensörude bı sorun olsa abs yanar sorun tesısatta gıbı

HUNTER123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisat dediğiniz acaba kablo kopması, yoksa birşeyin yerinden çıkması gibi birşey mi acaba?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisat dediğiniz acaba kablo kopması, yoksa birşeyin yerinden çıkması gibi birşey mi acaba?
görmedıgım için birsey dıyemıyorum ama teyb takılırken olduguna göre o sırada tesısatta bırseyler olmus anlasılan halbukı olmasıda cok zorya ne oldu tahmın edemıyorum teybın tekrar sökmek lazım