HONDA CIVIC ve OPEL INSIGNIA

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi yuruyebilmek icin kim bilir kimlerin ailesine incir agaci dikmistir senin vectra :) sorunsuzluk konusunda opel ile hondayi kiyaslayamam malesef :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17 sene Rekord D (en sorunsuz olanı bu arabaydı), 4 sene Kadett B, 10 sene Vectra B kullandım, 8 senedir Vectra A, 1 senedir de Astra F kullanıyorum, Allah'a şükür hiç bir Opel'imde sıkıntı yaşamadım. Bu saatten sonra kolay kolay Opel'den vazgeçmem :rakir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 sene Rekord D (en sorunsuz olanı bu arabaydı), 4 sene Kadett B, 10 sene Vectra B kullandım, 8 senedir Vectra A, 1 senedir de Astra F kullanıyorum, Allah'a şükür hiç bir Opel'imde sıkıntı yaşamadım. Bu saatten sonra kolay kolay Opel'den vazgeçmem :rakir:
Bu arabalari sen kullanmissin Savas abi , ama hondayi kullanan tayfa ve kullanma sekillerini yollarda gormussundur ve o halde bile arabalara bisey olmuyor, istersen senin vectrayi ver bi hondaci gencin eline yarim saat surmez omrunu yemesi ;) eminim bir hondayi bu kadar uzun yillar kullansaydin tek alacagin sey yakit olurdu birde rutin bakimlar :) .

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben o arabaların bir kısmını gençlik yıllarımda kullandım, üstelik o zamanlar ne bu kadar kaliteli ürünler vardı ne de gidilecek adam gibi yollar. Diğer yandan Honda'lar o kadar sağlamsa neden Corsa'ya talim ediyorsun? :maden:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben o arabaların bir kısmını gençlik yıllarımda kullandım, üstelik o zamanlar ne bu kadar kaliteli ürünler vardı ne de gidilecek adam gibi yollar. Diğer yandan Honda'lar o kadar sağlamsa neden Corsa'ya talim ediyorsun? :maden:
Varsa hondada bu fiyata bi araba geceyim hemen :) honda jazz i veya city si olanlara duyrulur 2012 model ve km si yakin olmasi sartiyla anlasilmasi durumunda kafa kafaya takas yapilir ey ahaliii :) , savas abi benim sifir aldigim corsa fiyatina fiat punto veya dacia logan yoktu ondan aldim , yoksa yani opel kronigi sorunu bol bi marka ... Sadece sen iyi bi kullanicisin;)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Varsa hondada bu fiyata bi araba geceyim hemen :) honda jazz i veya city si olanlara duyrulur 2012 model ve km si yakin olmasi sartiyla anlasilmasi durumunda kafa kafaya takas yapilir ey ahaliii :) , savas abi benim sifir aldigim corsa fiyatina fiat punto veya dacia logan yoktu ondan aldim , yoksa yani opel kronigi sorunu bol bi marka ... Sadece sen iyi bi kullanicisin;)

jazz bilmem ama city ciler anında takas eder...hemde koşa koşa

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bizim millet sırf ucuz diye bir sürü kronik sorunlarının olduğunu bildiği bir aracı neden alır bir türlü aklım almıyor, bu durum insanın bindiği dalı kesmesine benzemiyor mu? Olcay Corsa'dan daha ucuza o km'de Dacia'lar satılıyor, üstelik Corsa'ya oranla taş gibi de araba neden onlardan almadın? ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savas abi ne kadara aldigimi biliyomusun? Oyak indiriminde bile o fitata clio yoktu...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savas abi opel partizanligi yapmayi cok seviyosun ama bu foruma bile artik insanlarin sadece sorun icin girdigini biliyosun.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu başlıktan üzere amaç dışına çıkmış. Civic ile İnsignia karşılatırılıyor. Her iki aracıda çok iyi tanımasakta yorumları takip edip bilgi ediniyoruz.

Birbirimizi kırmaya hiç gerek yok. Her ikinizde bilgi ve tecrübelerinizle forumda bizler için değerlisiniz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savas abi opel partizanligi yapmayi cok seviyosun ama bu foruma bile artik insanlarin sadece sorun icin girdigini biliyosun.

Olcay neden Opel partizanlığı yapayım ki? Ben sadece paramın yettiği araca gönül vermiş biriyim. Ayrıca burası dert dinleme yeri değil, sana göre madem insanlar buraya sırf sorunları için giriyor o zaman bizim gibi sorunu olmayanların burada ne işi var?
Aklın yolu bir, kalite arıyorsak o zaman paraya kıyıp Mercedes, BMW veya Audi gibi araçlar alacağız. Partizan dediğin ben bile para bulsam Opel'den vazgeçip daha kaliteli bir markaya yelken açarım. Bana göre Opel markası parasının karşılığını en iyi veren markalardan biridir. Benim asıl anlamadığım nokta içimizdeki bir takım arkadaşların Opel'den nefret edecek duruma geldikleri halde halen Opel'den vazgeçmemelerine. :(