HONDA CIVIC ve OPEL INSIGNIA

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda civikmi peh :)
merhabalar ... yaklasik uc gundur kuzenim askerden geldigi icin izmirdeydim , babamin vcivic aliyorum kredi onay surecinde demesiyle sarsildim , malum bizim meriva 100000.bine dayandi bu
3 bin km de yarim litre yag eksiloyor , sanirsam lpgden dolayi ufak bir yag yakmasi var :) biraz bizi soguttu kendinden , civici iyice incelemeye showrooma gittk alici gozuyle birguzel inceledik , aman tanrim oda ne 2013 model 44 milyarlik arabada kaynak izleri var. utanmasalar capak falanda birakicaklar , malzeme kalitesi igrencti hic icime sinmedi , kardesim tamam kaliteli motor uretiyorsun kaliteli sanjiman koyuyosun (otomatik alicaktik) ama o iscilik nedir ? velhasil hondadan igrenerek ciktik ve opele gittik , insana araba budur dedirtiyor , bi sure daha durup astra j almaya karar verdik , wir lieben autos :)
[MENTION=55730]olciyak[/MENTION] tanıdık geldimi post :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[MENTION=55730]olciyak[/MENTION] tanıdık geldimi post :)
Yemin ederim bunun icin ozur dileyecektim :) hatta o gun almadigimiza o kadar pismaniz ki bunu satis temsilcisine bile soyledik en son gittigimizde:) 40 bin km de basimiza ne geldiyse artik...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev aldigimiz icin astra J de yalan olmustu:) varmis bi hayir gerci :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olcay emin ol opelden sonra her arabada eksiklik hissedersin :)
babamın vectrayı sattım adama sormadan focus aldım geldim al bin dedim. dün diyoki bu arabanın yol bilgisayarında aynı anda neden hem anlık tüketim hem kalan menzil hemde ortalama tüketimi göremiyorum diyor :) ben peugeota biniyorum gerçekten fransız falan ama bağımlılık yaptı diyebilirim opeli arıyorum . kapı sesi bile farklı.
malzemesi eskimiyor arabanın. ön takımı nazlı değil. yağmurlu bi havada kapat teyp falan çıt çıkartma corsada tavana vuran yağmur damlasının sesinin 3 katını duyarsın hondada. bagaj havuzunu bir kaldır adamlar yalıtım yapmıyorlar. vsa olmasın sert opel kullanan adam ilk virajda ya patlar ya da kıçını başını gezdirir. corsada yaşadığın bir problem sanırım direksiyon tıkırtısı servis çözüyor. birde fren için valf koydular diye duydum ama bizim corsada klima açıkken bende hissediyordum fren 3 kademe gibiyse 2 kademeden sonra tutuyordu. dayım ben söylemesem farketmedi. şuandada hiç kullanımını etkileyecek bir durum yaşamadı. ben city görünce gülüyorum o tasarımlı bir araba yerine corsanın kronik sorunlarıyla uğraşırım şahsen :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insan eski postlarina bakinca utaniyor yahu wir leben autos nedir :D Bende simdi peugeotu yerden yere vurup sonra kendin peugeot alinca ove ove bitiremedigin postlarimi atayim Fatih :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insan eski postlarina bakinca utaniyor yahu wir leben autos nedir :D Bende simdi peugeotu yerden yere vurup sonra kendin peugeot alinca ove ove bitiremedigin postlarimi atayim Fatih :)

ben hala peugeotu yerden yere vuruyorum :D 206 benim ömrümü yedi ön takımı torsiyonu göstergesi elektrik tesisatı o su busu canımdan bezdiydim :D az yakar çok kaçar teneke hyundai accent alıyordum babam 3 piston arabamı olur dedi aldırmadı gittim şuanda 307 aldım. bundada sorun yaşadım yaşamadım değil airbag sargısı arızalıydı. 100 tl yaptırdım. birde direksiyon pompasının hava sıcaklıklarıyla ilgili bir problemi var revizyon yapılacak :D 400 tl de o tutuyor 500 tl'ye sorunlarını bitiriyorum. tabi benim kuzen birde belediye çukuruna düşüp sol lastiğin bilyasını bozmasaydı :) şehir içi şehir dışı karışık 19 krş yaktırmışım arabaya şuanlık geçinip gidiyoruz. ama opel mi peugeot mu deseler opelin üstüne gül koklatmam :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olcay emin ol opelden sonra her arabada eksiklik hissedersin :)
babamın vectrayı sattım adama sormadan focus aldım geldim al bin dedim. dün diyoki bu arabanın yol bilgisayarında aynı anda neden hem anlık tüketim hem kalan menzil hemde ortalama tüketimi göremiyorum diyor :) ben peugeota biniyorum gerçekten fransız falan ama bağımlılık yaptı diyebilirim opeli arıyorum . kapı sesi bile farklı.
malzemesi eskimiyor arabanın. ön takımı nazlı değil. yağmurlu bi havada kapat teyp falan çıt çıkartma corsada tavana vuran yağmur damlasının sesinin 3 katını duyarsın hondada. bagaj havuzunu bir kaldır adamlar yalıtım yapmıyorlar. vsa olmasın sert opel kullanan adam ilk virajda ya patlar ya da kıçını başını gezdirir. corsada yaşadığın bir problem sanırım direksiyon tıkırtısı servis çözüyor. birde fren için valf koydular diye duydum ama bizim corsada klima açıkken bende hissediyordum fren 3 kademe gibiyse 2 kademeden sonra tutuyordu. dayım ben söylemesem farketmedi. şuandada hiç kullanımını etkileyecek bir durum yaşamadı. ben city görünce gülüyorum o tasarımlı bir araba yerine corsanın kronik sorunlarıyla uğraşırım şahsen :D
Fren sorununu en son sorun var ama hepsinde oldugundan buna sorun diyemiyoruz o yuzden yapamiyoruz dediler , valf diye bir parca varmis dedim sirf bunun icin uretilen , evet var takinca sorun ortadan kalkiyor 1000tl ye montajini yapariz dediler gelde sinirlenme. 60 bin kmde bobin yandi... , alt takimlardan ses eksilmez , direksiyon kutusu sikintili , fren tutmaz vsvs ... :) gelde sev . Şu siralar bos vaktim oldukca testlere cikiyoruz , piyasada premium ve wv serisi haric bircok araci test ettim hemde video falan cektiklerim bile var icinde . Civicte benim corsadan farkli bir yol ve ruzgar sesi duymadim Izmirde otogar virajinda zorladim biraz kesinlikle rahatsiz etmedi. Bilmiyorum bence o arabalar bu kadar yerden yere vurulmayi haketmiyor , civic bir insignia olamaz ama bi astra J ye degisirim. Birde bu sorunlarin hepsini kendi butcemden ayirinca insana hic sifir arabaya binmis gibi gelmiyor.