Honda S2000...vs...Opel GT

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun yanında almanlar performanslıyıda iyi yaparlar takmayın kafanıza yeterki istesinler örnek porsch bmw mercedes üst sınıflar gtı lar gsı lar sfı lar:D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gt gt gt chi ti :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotodaki opel gt irmscher modifiyeli, s2000 ise çıplak.mugen modifiyelisini koyarsanız görüntü konusunda yarışır. performans konusunda neredeyse başabaşlar. turboşarjlı gt 260hp 5 ileri, atmosferik s2000 240 hp 6 ileri. donanım olarakta pek fark yok. Bana göre sonucu kişinin zevki belirler.

yooo biliyorum ne resimi koyduğumuda opele biraz kıyak yapmış gibi olduk:)

bikere kızılay dağıtmış havası yok...
işte ben bunu bekliyordum:good: :D

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gt yi Türkiye pazarına ne zaman sürdüler, S2000'ini ne zaman sürdüler? S2000 5 senedir Tr yollarında. O yüzden fazla olması doğal. Örneğin Vectra c ve yeni mondeo gibi. Birinden her sokakta 2-3tane varken diğerinden tek tük görüyoruz.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mugenli hondada bu gt ile kapışamaz mugenin modifiyesi standart carbon kaput standart her arabaya oturttuğu body kit ...
hayal kurma yeride değil kim para verip ondan sonra turbo riskine girer sıfır s2000 de her haliyle gt alır. bikere kızılay dağıtmış havası yok...

normal basınçlı bir turboyla s2000 300hp yi zorluyor. ayrıca basıncı limitlerde tuttuğunuz sürece bir problemde yok.
Sonuçta 2 aracında birbirine bariz bir üstünlüğü yok. Tamamen görsel beğeni ön plana çıkıyor.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gt yi Türkiye pazarına ne zaman sürdüler, S2000'ini ne zaman sürdüler? S2000 5 senedir Tr yollarında. O yüzden fazla olması doğal.

Kızılay olayına en güzel cevap MaX'tan gelmiş...:good:

Aradan 5 yıl geçer ve yollarda S2000 'den daha fazla opel gt görürsek o zaman hangisinin iyi olduğu ortaya çıkar..

Ben şu anda S2000'i tercih ederim...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor acısından bence s2000 9000devir çevirmek nedemek,Ama görüntü birazda radikal olma alışılmışlığın dışındaki tasarımıyla dikkat çekiciliğiyle gt ...Yada speedster 220,turboo..