i phone 4s

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yarın türkcell e gidip 24 ay taahhütlü 4s almayı düşünüyorum. 16gb lıktan. 4s kullanan arkadaş varmıdır, varsa telefon hakkında kısa bilgi verebilirmi. mesela o para o telefona değermi gibi:D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2.500tl vereceksniz yani...
bu tart telefonda en az 4gb internet lazım (ben e72de 3gb yetmiyor.)
bence cok gereksiz. Heleki paketlere bakıyorum adam gibi paketi olanlar aylık 200TL'lik paketler.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkcell de 99 tl 100mb internetli hali. kamu hattı kullanıyorum ayda 45 geliyor. bu telefonu alırsam kamu hattımdan çıkaracaklarmı beni acaba..benim hesap 99+45=144 görüşmelerim dahil yani. yanlışmıyım ?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
türkcell de 99 tl 100mb internetli hali. kamu hattı kullanıyorum ayda 45 geliyor. bu telefonu alırsam kamu hattımdan çıkaracaklarmı beni acaba..benim hesap 99+45=144 görüşmelerim dahil yani. yanlışmıyım ?

aynen toplamda 144TL ödeyeceksiniz fakat bu telefon internet etkileşimli olduğu için performans için internet isteyecek 100mb hiç bir şeyinize yetmeyecek kotayı aşacaksınız vs vs internetsiz kullancaksanız 3310 alın daha iyidir.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evde de wireles var işyerimin olduğu yerdede . zaten günümün bütün çoğunluğu işyerimde geçiyor kalan zaman evde. anca dışarı çıkınca ihtiyaç olursa kullanılır sanırım. şu an i phone 3 kullanıyorum. en çok kullandığım özelliğide 2 işyerim var birine giderken diğerinin güvenlik kamerasına bağlanıp takip ediyorum. ötekine geçersem diğerini telefon aracılığıyla takip ediyorum. yani gene alacağım telefon i phone ama erkenmi davranıyorum kararsız kaldım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim e63 ü bana 2200 tl civarına maledenler senin s4 ü bir anlaşmazlık halinde herhalde 5-6000 lik ederler aman uzak dur bu paketlerden

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4s 2.500 tl vereceğime galaxy almayı yeğlerim yani :) hatta o paralara daha ne muhteşem telefonlar alınabilir wave III gibi bada 2.0 os'li :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefona o kadar para vermeyee dusunuyorsunuz arkadaslar ama devletın koydugu zamlara ıtıraz edıyorsunuz burda bence bır celıskı olmalı ben kotulemek amaclı söyluyorum abıcım ablacım arkadasım benı ne olarak goruyorsanız ama 2.500 mılyon o telefona vermeye ıcınız el verıyormu? verıyorsa devletın bu aksamda benzına zam yapmasıda normal adam bakıyor ulan bunlar bır tele o kadar para verıyorlar benzıne haylı haylı verırler dıyo adam haklı gule gule kullanın(yanlıs anlamayın sadece elestırmek ıcın söyledım)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde elimde 4s var su an. bir fark hissedemedim. zaten telefonun performansini doruklarda kullanan biri degilim. neymis bu s in farki cozemedim. siri yi acip wake me up at 9 oclock tomorrow diyorum anlamiyor. napayim ben oyle siri yi.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.500tl vereceksniz yani...
bu tart telefonda en az 4gb internet lazım (ben e72de 3gb yetmiyor.)
bence cok gereksiz. Heleki paketlere bakıyorum adam gibi paketi olanlar aylık 200TL'lik paketler.

bu telefon ile nasil 3gb kullaniyorsunuz anlayamadim valla. bir sure kullandim bence igrenc bir telefon. garanti bankasinin sayfasindan internet bankaciligina girmeye calistigimda hafiza dolu bazi uygulamalari kapatin diye hata veriyordu surekli. telefona format attim hafizayi bosalttim butun uygulamalar kapali calistirdim falan yapmadigim sey ve guncelleme kalmadi. sonunda dayanamayip sattim. cok sacma bir telefon. birdaha da android yada ios disinda isletim sistemi olan telefon almam.