İç tavan döşemesini temizleme

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aman çok ıslak yapmayın tavan sarkar köpüğü yeter

burak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tavan sarktı, bir çaresi var mı yenisini yaptırmaktan başka?

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tavan sarktı, bir çaresi var mı yenisini yaptırmaktan başka?

yok gibi karton sağlamsa yanlız döşeme 100 tl. civarı .bnm karton da kırılmıştı 150tl. ye temiz cıkma buldum sana kolay gelsin .

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek gereken bi kova sıcak su ve içine karıştırılmış kosla.ben uyguladım tavanda herhangi bir sorun cıkmadı

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen haftasonu Yarım Kova Suya ilave edilmiş bir çay bardağı Kosla ve temiz bir bez ile tüm koltuk ve tavan döşemelerini sildim.Sonuç mükemmel oldu, bariz görünen lekelerin üzerine koslayı döküp bir-iki dakika bekliyorsunuz.Kosla kurumadan sisilince koltuk ve tavan ilk günkü haline dönüyor.Tavsiye ederim.

Yalnız işlem sonunda koltuk ve tavan döşemesi bir miktar ıslanacağı için ,aracı güneşte 1-2 saat bekletmek uygun oluR
Mantıklı +++

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur:) :good:

bez bir kere kovada ıslanıp sıkılsın yeter işin gerisini koslanın köpüğü çözecektir.

alternatif olarak yüksek köpük gücüne sayip Sprayway tavan temizleme spreyini tavsiye ederim.

hepsiburada 'da bulunabilir.
kardeş ben kullandım hiç tavsiye etmem arabanın heryerini köpük yaptım kullanma talimatına uydum pratikerden aldım 25 tl ye hiç bir işe yaramaz bi tüpü sıktım arabaya hiç rengi bile açılmadı en iyisi koslayı köpürtecen sonrası ele kuvvet :D