İç tavan döşemesini temizleme

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cosla vanish var ama üstünde makina için yazıyor bir şey olurmu yapsam ..

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmm bende ilk vectra mı aldığımda tavanı sildik ama sonrasında tavan sarkma yaptı arabayı değiştirdim ama bidahada hiç ellemedim kendi başıma...

ilkerbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demekki tavana bulaşmamak gerekiyor.Onuda tecrübeli ellere bırakacaz.Ama koltukları temizlemek için hafta sonunu bekliyorum.Burada yazanları uygulayacağım bakalım sonuç nasıl olacak.Bizim canavarların pislettiği koltukları temizlemek için baya bir kuvvet lazım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben kullandım hiç tavsiye etmem arabanın heryerini köpük yaptım kullanma talimatına uydum pratikerden aldım 25 tl ye hiç bir işe yaramaz bi tüpü sıktım arabaya hiç rengi bile açılmadı en iyisi koslayı köpürtecen sonrası ele kuvvet :D

arabanın heryerini köpürtmenize gerek yoktu tavan için sadece fiyatıda 10tl:)
sanırım bambaşka bir ürün kullandınız.

kosla ile yapacaklara yine hatırlatıyım beziniz ılık su ile ıslatlıp tamamen sıkın evde ayna silerken bezi tamamen sıkarızya o şekilde , koslanın köpüklerini tavana uygulayın eşit miktarda köpügü yayarak çalışın tek noktada köpük beklerse ıslatıyor o bölgeyi, bezi ılık suda yıkayın tekrar iyice sıkıp işleme devam edin

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen koslada indirim vardı 2 si 10 tlydi almadım

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bugün Cosla Vanish Sprey ile aracın bej renkli yerlerini temizledim tavan hariç baya baya gri olmş meğersem :)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
.......düzeltme :D