İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi az da olsa biraz basmak lazım arabayı böyle leylek spec olmuş biraz,tampon göstermiyo kendini. Arka tampon gelince daha da güzel olucak biraz bassan jantlar da gösterir o zaman kendini. En azından 3.5'luk yay tak,çok etkilemez o konforu veya bagajı vs doldurduğunda sürtmez.

Maşallah.

kendini 3.5 cm den dolayı göstermiyorsa o arabayı duvara vurmazsam benim adım kerem değil.bakın bakalım aşağıdaki araçların hangisinde yay var_?göstermemesinin tek sebebi rengi ve altta lip olmaması

7209_1308_41234123p1020036.jpg

images

galeria_02.jpg

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3,5 yay tüm opellere şart abi ne amartisörü etkiliyo ne arabayı 3,5 dediğin kaymaktır bende düşünüyorum 3,5 luk ile arabana yeniden aşık olursun

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence jantlar yakışmamış. Kazasız belasız sürüşler.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız güzel maşallah allah kaza bela vermesin. Fakat aradaki farkı anlayabilmek için 3-4 defa baktım fotoğraflara.. Nacizane tavsiyelerim;

Ön tampon çok güzel,fakat araç o kadar yüksekki,o ön tamponun sportifliği yok olup gidiyor.
İkincisi jantlar inanılmaz göze batıyor. Astra H jantı yerine orjinal opc jantlarından takmanızı acilen öneriyorum..Veya herhangi büyük başka bir jant ve illa geniş 5 kol. O kalın yanaklar ile o tampon uyumu malesef sıfır.

Son olarak arka tamponun da değişmesi gerektiğini düşünüyorum,ve tabi egzoz bölümü.Diğer post'da arka tampona 4 egzoz cıkısı yapacagınızı okumustum,umarım orjinal Zender düşünüyorsunuzdur. Ön taraf zender arka taraf başka birşey absürt olur. Israrla söylüyorum,araçta bir bütünlük olması şart; spor görünebilmesi için. Jantlar Astra GTC,ön tampon zender,motor opc,arka tampon 4 çıkış bence olmayacak... Tabiki kendi fikirlerim.

Güle güle kullanın.

Aşağıdaki linkte orjinal halde bir Vectra Sport var. İncelemenizi öneririm. Hayatımda gördüğüm en güzel Vectra B sanırım bu.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8152.0

linkteki aracın jantları güzelmiş...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracını sen kulllanıyosun ve sen nasıl biliyorsan öle olması mantıklı.her insanın zevki görüşü farklıdır siz eğer begeniyor ve sizi heycanlandırıyorsa bize sadece ALLAH kaza bel vermesin...güle güle agız tadıyla binin demek düşer...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kerem hayırlı olsun yakışmış. sen beğendikten sonra problem yok bence. sana tavsiyem far fıskıyelerinide vectra c fıskıyeleri ile değiştir. cdx olanlar biraz yüksek duruyor. yalnız araçta değişmeyen tek şey ,araba dehşet kirli motor falan uuuvvvv :) onlarada bir el atıver.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maasallah kazasiz belasiz bin Kerem :]
Bir tane daha OPC hastasi ile tanistigima memnun oldum :]

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracını sen kulllanıyosun ve sen nasıl biliyorsan öle olması mantıklı.her insanın zevki görüşü farklıdır siz eğer begeniyor ve sizi heycanlandırıyorsa bize sadece ALLAH kaza bel vermesin...güle güle agız tadıyla binin demek düşer...

teşekkür ederim tampon için 2 senedir uğraşıyordum sonunda oldu :)

kerem hayırlı olsun yakışmış. sen beğendikten sonra problem yok bence. sana tavsiyem far fıskıyelerinide vectra c fıskıyeleri ile değiştir. cdx olanlar biraz yüksek duruyor. yalnız araçta değişmeyen tek şey ,araba dehşet kirli motor falan uuuvvvv :) onlarada bir el atıver.

far fıskiyeleri ayıp kapatsın diye orda zaten abi.yuvalara bile oturmadı silikonla duruyor :) vectra c ninki değil omega c nin kiler oraya takılıyor ama malesef gönlüme göre bulamadım henüz.arabayı abant a yetiştirmek için cumartesi günü tampon boyandı takıldı ve cumartesi gecesi 12 ye kadar pasta cila yaptım sen ne diyorsun :) el yordamıylada olsa :) araç ışıl ışıl parlıyor artık o üzerindeki toz 400 km nin abantın tozu kiri pisliği sineği böceği :D

Maasallah kazasiz belasiz bin Kerem :]
Bir tane daha OPC hastasi ile tanistigima memnun oldum :]

eyvallah sarp.teşekkür ederim.opc candır :)

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan kardeş güzel olmuş lip alacak olursan gri vectra '98 renault laguna lip i takmış o ve ya clio rs lipleri güzel duruyor aklında bulunsun derim