izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamalar arkadaşlar,serdar bey benim randeuyu al.peşembe için, birde adres tam olarak neresi.vatan bilgisayara yakınmı?

Randevu tamamdır. Yan yoldan Vatan bilgisayar önünden geçiyorsunuz. manavkuyu köprüsünün arkasından dolanırken milangazı göreceksin zaten. Onun içinde.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamalar arkadaşlar,serdar bey benim randeuyu al.peşembe için, birde adres tam olarak neresi.vatan bilgisayara yakınmı?

Randevu tamamdır. Yan yoldan Vatan bilgisayar önünden geçiyorsunuz. manavkuyu köprüsünün arkasından dolanırken milangazı göreceksin zaten. Onun içinde.
teşekkür ederim.yıkamacının telefonu falan yokmu.arkadaş bizi nasıl tanıyacak.ne diyeceğiz gittiğimiz zaman.sizin adınızımı vereceğim.bu konularda aydınlatırsanız sevinirim.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) Serdar GÜLER ( 14.06.2010 pazartesi )
2) Savaş MIHÇI (25.05.2010 salı)
3) Salih ŞAYAN
4) Süleyman KARABULUT (20.05.2010 perşembe)
5) Samet YOLDAŞ
6) Murat TEZCAN
7) Çağrı ÖCAL
8) Hakan YİĞCİ
9) Mustafa KAHRAMAN (tarih daha sonra bildirilecek)
10) Murat ALP

10 haziranda arabayı Auto King e bırakıyorum. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra en son pasta cila yaptırmaya karar verdim.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diğer arkadaşlar tarih belirtecekler mi acaba? yoksa önce Süleyman kardeşimin arabasını mı göreceğiz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bugün öğleden sonra arkadaşla görüşmeye gittim. İşinin ehli birine benziyor. Malzemelere kısaca bir göz attım, bazılarını yenileyecek :). Önümüzdeki salı günü kolları sıvıyacağız.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi olmuş Savaş abi. Süleyman abi yarın gidecek. Ben arıyım Behzat abiyi de yenileyeceği parçalara bgünden baksın:)

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırıcam listede adım var zaten ama tarih konusunda daha birşey diyemiyorum. tarih açık kalsın :D pazar günüm tatil sadece. hafat içi 1 gün izin alıp gelmem gerekicek.