Izmir iftar'da !!

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım buluruz yaw kaybolmayalım ben oraları hiç bilmiyorum valla ya nasip artık..:)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selçuk tam hatırlamamakla beraber zannedersem eşin pier'de çalışıyordu aklımda bu şekilde kaldı.Ben size yakın olur diyede düşünerek uygun olacağına inanmıştım inşallah aramıza geçte olsa katılabilirsiniz.

Güzelyalı Sanita'da yerimiz ayrıldı abi herhangi bir yer aramıyacağız yani :)

yok çağrı ya bornovada çalışıyor foruma ucu ucunada olsa yetişecektik. Nasip değilmiş başka buluşmalarda inşallah.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel buluşmaydı , ne kadar yagmurdan pek bısı anlamasakta geç kalsakta =)..yemekten sora hilton 'da bowling yaptık..guzeldi herkese tesekkurler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlk defa bowling oynadığım halde onu da başardım ya, helal olsun bana. Sonunculuğu kimselere kaptırmadım. Herşeye rağmen güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılan arkadaşlara ve büyüklerime çok teşekkür ederim çok eğlenceli ve dolu dolu bir akşamdı.Pek fire vermedik çok şükür bu hava muhalefetine rağmen geçte olsa toplanabildik ve çok güzel bir iftar yemeği gerçekleştirdik herkese tekrar çok teşekkürler.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmıs olsun gokhan hayırdır nasıl oldu cok buyuk bır sey yok ınsallah..Havadan dolayımı?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar nasıldı buluşma foto falan varmı çekilen izmir ekibi nasıl bakalım özledim valla bende az kaldı ama artık aranızda olucam inşallah.
gökhan sanada geçmiş olsun çok bişey yoktur inşallah en çok korktuğum şey izmirde akşam saatlerinde aşırı yağmur zaten nerden ne geliceği hiç belli olmuyor:(