Izmir iftar'da !!

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaslar valla izmirin altyapısına kufur ede ede gelirken ksk tarafkarında bi su birikintisine girince sol arkadan vurdular allahtan cok hızlı deildi yolda ters donmedik bende sıyrıktan başka bişiy yok palio nun on far falan kırıldı :(

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun gökhan allah korumuş dıyelım..yagmurda araba kullanmak risk cıdden sen ne kadar dıkkat etsen karsındakı veya arkandakı dıkkat etmedıyse arada kaynıyosun..

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten oyle ben her su birikintisine girdigimde 4lu leri yaktım yine de oldu napalım bakalım yarın tekrar gorusme yapıcaz,ben umuta msj atmıstım guzelyalı baya sel baskını gibi olmustu bi elemanla tartıstık hatta neyse herşeye ragmen guzel bi gorusme oldu izmirin gozunu seveyim herşey cok modern di herkese cok tesekkurler gercekten...işimiz olmasa daha kalmak isterdik bidahaki sefere artık

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gökhan geçmiş olsun abi, mesajı aldım hemen baktık arabaya bişey yoktu bizim park ettiğimiz yerde , sonrasında hilton bwl güzeldi ama çok paslanmışız.. beko hariç :D

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi biz cıkarken millet kavga ediyodu sahil yoluna geri donmek icin bende mesaj atayım dedim arabasnı koyan varsa dikkat etsin die,sagol umutcum bende cizikten baska fazla bişiy yok cok sukur ucuz atlattık yolda ters de donebilirdik sonucta adam sol arka tampondan vurdu bana..

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada tekrar belirtmek isterim guzel bii buluşma idi keşke herkes kız arkadasını getirceini soylese idi :)ben acıkcası araba muhabbeti yapıp sahilde takılırz die dusunmusum ama izmir yine modernligini kanıtldı...benim nişanlım pazar gelicek keşke o da burda olup gıorseydi ortamı......tanıstıgım herkese cok tesekkkurler tekrar gorusmek uzere

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:) bizim ortam hep böyle ... ama sıkılıyorlar ya ... epey bi zamandır da araba muhabbeti olmuyor artık izmir ekibinde... :D:D

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben donuste kaza yaptım cok sukur onemli bişiy yok :(

Geçmiş olsun ... Bende yagmurlu havada arabayı kullanmayı hiç sevmiyorum.Bİr gözüm yolda bir gözüm aynalarda... Yagmurlu havada araba kullanmayı bilen insan gercekten çok az yere düşün ik yagmurda kazalar baslıyo zaten

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik kalabalıklıgından ve mekanın tabelasının görünmeyecek kadar küçük olması (Savaş abinin dediği gibi :D) gecikmelide olsa iftardan bir saat sonra yemegimizi yeme sansımız oldu.Daha sonrası muhabbet - bowling derken vakit gecivermiş.:DHerkese teşekkürler...

, sonrasında hilton bwl güzeldi ama çok paslanmışız.. beko hariç :D

sen paslanmadın hacım sadece ben daha iyiyim ;):D:D:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biz içerideyken çok fark etmemişiz ama yağmur yapacağını yapmış. Sahildeki dükkanların çoğunu su basmıştı. Otoparkın bazı yerlerinde su yüksekliği çok fazlaydı, bizim araba kapı eşiklerine kadar su içindeydi, çizmeli otopark görevlisi sayesinde 5-10 dakikalik bir uğraştan sonra arabayı otoparktan çıkarabildik. Dönüşte (galiba Gökhan'ın bahsettiği yerde) biz de yağmurun azizliğine uğradık. Bazı sürücüler önlerini görmedikleri halde yollar kuruymuş gibi sürat yapıyorlardı. Yanımızdan geçmeye çalışan bir araç su birikintisine girince olanlar oldu. Cam silgeçleri hızlı devirde çalıştığı halde bir anda önümüzü göremedik biz geçtik ama arkada kalanlar oldu gibi. Hava muhalefeti ve buluşma yerinin zor bulunması canları biraz sıktı ama buluşma gene de güzeldi.